Події та Змагання

16-18 жовтня  Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

Події та Змагання

16-18 жовтня  Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

27 вересня в Запоріжжі відбувся відкритий чемпіонат області зі змішаних бойових мистецтв ММА

27 вересня в Запоріжжі відбувся відкритий чемпіонат області зі змішаних бойових мистецтв ММА.
 
Участь в змаганнях взяли спортсмени чотирьох вікових груп: 10-11 років, 12-13 років, 14-15лет, 16-17-років, а також дорослі хлопці категорії 18+. На турнірі були представлені учасники всіх вагових категорій.
 
В умовах заборони на проведення масових заходів з кількістю учасників понад 200 осіб, всього в змаганнях взяло участь близько 150 молодих спортсменів з декількох міст. Серед них окрім спортсменів із Запорізької області - гості з Дніпра, Харкова, Кривого Рогу та інших міст.
 
Варто почати з того, що до старту офіційних поєдинків відбулося традиційне зважування та реєстрація учасників на турнір. Далі, після цієї процедури о 11:30 почалося офіційне відкриття чемпіонату. На урочистій церемонії публіці представили гостей, організаторів та партнерів заходу. Вони подякували учасникам турніру і побажали їм удачі в змаганнях. Пізніше, після виконання державного гімну почалися перші поєдинки чемпіонату Запорізької області.
 
Відкривати турнір випало наймолодшим учасникам чемпіонату, хлопцям 10-11 і 12-13 років. Не дивлячись на свій юний вік, хлопці досить часто видавали якісні бої, в яких не обходилося без інтриги. Далі естафету прийняли старші хлопці. Але сама видовищна  частина змагань почалася тоді, коли почали змагатися хлопці категорії 16-17 років і старше.