Події та Змагання

28 листопада Відкритий кубок Харкова "Kharkiv MMA Cup"

28 листопада  Кубок Черкаської області зі змішаних єдиноборств ММА

 

 
 
 

Події та Змагання

28 листопада Відкритий кубок Харкова "Kharkiv MMA Cup"

28 листопада  Кубок Черкаської області зі змішаних єдиноборств ММА

 

 
 
 

16-18 жовтня 2020 року в Дніпрі пройшов Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА

16-18 жовтня 2020 року в Дніпрі на базі спортивного комплексу Українського державного хіміко-технологічного університету за адресою: вул. Набережна Перемоги, 40а пройшов Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА.
 
На змагання приїхали спортсмени з усієї України і глядачі побачили два дні безкомпромісних поєдинків. За підсумками змагань перше загальнокомандне місце зайняли спортсмени Київської області, друге місце атлети Дніпропетровської області та третє місце  атлети Харківської області.
 
Національна Федерація змішаних єдиноборств ММА України висловлює щиру подяку і глибоку вдячність особисто Сергію Самойленку та Олександру Журавлю та всім причетним до організації цього спортивного свята.
 
Особливо хочемо відзначити організаційну злагодженість, індивідуальний підхід, справжню професійність та пунктуальність.
 
Жінки
Вагова категорія 52,2 кг
1. Светківська Анастасія (Житомирська обл.)
2. Білова Карина (Київська обл.)
 
Вагова категорія 61,2 кг
1. Гончарова Надія (Київська обл.)
2. Прітикіна Любов (Дніпропетровська обл.)
 
Вагова категорія 65,8 кг
1. Скуба Маріанна (Київська обл.)
2. Карасьова Олександра (Одеська обл.)
3. Добрознай Катерина (Київська обл.)
 
Чоловіки
Вагова категорія 52,2 кг
1. Макаров Дмитро (м.Київ)
2. Зурабов Марк (Харківська обл.)
3. Короткевич Денис (Дніпропетровська обл.)
 
Вагова категорія 56,7 кг
1. Мелкумян Артем (Київська обл.)
2. Сироватка Микита (Дніпропетровська обл.)
3. Богданов Олексій (м.Київ)
3. Шамрай Артур (Дніпропетровська обл.)
 
Вагова категорія 61,2 кг
1. Ливандовский Ярослав (Миколаївська обл.)
2. Немчинов Денис (Запорізька обл.)
3. Мельник Іван (Дніпропетровська обл.)
3. Дубков Владислав (Харківська обл.)
 
Вагова категорія 65,8 кг
1. Мусаев Усман (Харківська обл.)
2. Коваленко Олександр (Київська обл.)
3. Велієв Солтан (Волинська обл.)
3. Кицюк Денис (Дніпропетровська обл.)
 
Вагова категорія 70,3 кг
1. Курелару Іван (Чернівецька обл.)
2. Сенченко Павло (Харківська обл.)
3. Польовий Вадим (Хмельницька обл.)
3. Суходєєв Ілля (Чернівецька обл.)
 
Вагова категорія 77,1 кг
1. Кутелія Денис (Донецька обл.)
2. Дунаєв Андрій (Житомирська обл.)
3. Курбанкадієв Тимур (Київ обл.)
3. Каджаров Вугар (Дніпропетровська обл.)
 
Вагова категорія 83,9 кг
1. Костовецький Дмитро (м.Київ)
2. Бородій Олексій (Житомирська обл.)
3. Удовіченко В'ячеслав (Полтавська обл.)
3. Пилинкевич Дмитрий (Дніпропетровська обл.)
 
Вагова категорія 93 кг
1. Коваленко Микола (Харківська обл.)
2. Кізюк Роман (Чернівецька обл.)
3. Бабинський Дмитро (Чернівецька обл.)
3. Архіпов Костянтин (Київська обл.)
 
Вагова категорія 93+ кг
1. Дрючек Денис (Дніпропетровська обл.)
2. Маценко Артем (Київська обл.)
3. Черевко Даніїл (Полтавська обл.)