Міжнародна Федерація змішаних єдиноборств IMMAF оголосила свій попередній графік проведення заходів на 2021 рік
- 17 грудня 2020
Міжнародна Федерація змішаних єдиноборств IMMAF оголосила свій попередній графік проведення заходів на 2021 рік, залежно від світового ландшафту пандемії COVID-19 і з деякими деталями, які ще не уточнені.
Першою подією року має стати Відкритий чемпіонат Азії в Казахстані 27 червня - 4 липня, загалом на другу половину року заплановано 7 заходів. Також IMMAF завітає до Бахрейну в січні 2022 року для проведення, першого командного чемпіонату світу.
Президент IMMAF Керріт Браун заявив: «Ми налаштовані на те, щоб провести всі міжнародні змагання з аматорського ММА у 2021 році на всіх континентах, зробити повний календар подій для спортсменів. Ми розуміємо, що Національним Федераціям та командам потрібен час, щоб підготуватися. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб доопрацювати відсутні деталі ".
ГРАФІК ЧЕМПІОНАТІВ IMMAF НА 2021 РІК
Відкритий чемпіонат Азії серед молоді та дорослих
Нур-Султан, Казахстан
27 червня-4 липня 2021 року
Відкритий чемпіонат Америки серед дорослих
Мексика
липень 2021
Чемпіонат світу серед дітей
Туреччина
липень/серпень 2021 року
Відкритий чемпіонат Європи серед молоді та дорослих
Санкт-Петербург, Росія
серпень 2021 року
Відкритий чемпіонат Африки серед молоді та дорослих
Йоганнесбург, ПАР
1-4 вересня 2021 року
Відкритий чемпіонат Океанії серед молоді та дорослих
Нова Зеландія
вересень 2021 року
Чемпіонат світу серед молоді та дорослих
Нур-Султан, Казахстан
27 листопада - 5 грудня 2021 року
Командний чемпіонат світу
Манама, Бахрейн
січень 2022 року