Події та Змагання

28 листопада Відкритий кубок Харкова "Kharkiv MMA Cup"

28 листопада  Кубок Черкаської області зі змішаних єдиноборств ММА

 

 
 
 

Події та Змагання

28 листопада Відкритий кубок Харкова "Kharkiv MMA Cup"

28 листопада  Кубок Черкаської області зі змішаних єдиноборств ММА

 

 
 
 

30 грудня у приміщенні Тульчинської районної державної адміністрації відбулося підбивання підсумків роботи спортивного клубу "ГЕПАРД "за 2020 рік

30 грудня у приміщенні Тульчинської районної державної адміністрації відбулося підбивання підсумків роботи спортивного клубу "ГЕПАРД "за 2020 рік, нагородження кращих спортсменів клубу та людей які всебічно підтримують клуб.
 
На даний захід було запрошено спортсменів, тренерів, представників влади, меценатів, представників ЗМІ, спонсорів та батьків спортсменів.
З привітальними словами до спортсменів звернулися голова Тульчинської РДА Олег Боровський, голова Тульчинської районної ради Василь Неборецький, заступник голови Тульчинської РДА Юрій Деркач, Тульчинський міський голова Валерій Весняний та заступник міського голови Алла Поваляєва.
Під час заходу було оголошено звіт про здобутки клубу та спортсменів за 2020 рік, також присутнім було озвучено календарний план спортивних заходів на 2021 рік.
За результатами виступів спортсменів протягом року на змаганнях усіх рівнів було визначено кращих, які  були нагороджені подяками від клубу «Гепард».
 
Подяки отримали :
- Тарасенко Юрій
- Шимко В'ячеслав
- Очеретний Ростислав
- Єкімцов Костянтин
- Шимко Дмитро
- Бойчук Володимир
- Бойчук Мирослава
- Буженко Єва
- Михаський Олександр
- Більмак Дмитро
- Царенко Семен
- Морозюк Дмитро
- Собко Артур
- Андрущенко Костянтин
 
Окремими дипломами та грошовими винагородами «за високі спортивні здобутки» від Тульчинської міської ради було нагороджено:
- Очеретного Ростислава
- Буженко Аліну
- Тарасенка Юрія
- Єкімцова Костянтина
- Бойчук Мирославу
- Бойчука Володимира
- Шимка Дмитра
- Шимка В’ячеслава
 
Подяками та грошовими винагородами від Тульчинської райдержадміністрації та районної ради було відзначено тренерський склад клубу.
В свою чергу Подяками від Національної Федерації змішаних єдиноборств ММА України «за популяризацію та підтримку у розвитку змішаних єдиноборств ММА в Україні» було нагороджено Кушніра Володимира Олександровича та голову Тульчинської РДА Боровського Олега Володимировича.
Даний захід було організовано з метою популяризації бойових мистецтв, розвитку клубу, ознайомлення присутніх з метою клубу та планами на майбутнє, залучення спонсорів для підтримки команди.