Події та Змагання

28 листопада Відкритий кубок Харкова "Kharkiv MMA Cup"

28 листопада  Кубок Черкаської області зі змішаних єдиноборств ММА

 

 
 
 

Події та Змагання

28 листопада Відкритий кубок Харкова "Kharkiv MMA Cup"

28 листопада  Кубок Черкаської області зі змішаних єдиноборств ММА

 

 
 
 

Федерація ММА Косово стає повноправним членом Олімпійського комітету Косово

27 грудня Олімпійський комітет Косово (КОК) оголосив про проведення щорічної робочої Генеральної Асамблеї, яка була перенесена через пандемію COVID-19.
 
На Асамблеї були присутні представники Міністерства культури, молоді та спорту, виконуючий обов'язки Генерального секретаря Ібер Аладж та виконуючий обов'язки директора Фітім Аріфір. Федерація ММА Косово, була на порядку денному прийнята шляхом голосування як повноправний член Олімпійського комітету Косово.
 
Президент  Федерації ММА Косово Бесарт Беріша, колишній атлет ММА, подякував KOК у соціальних мережах та сказав: "Змішані єдиноборства спорт великої олімпійської родини. Ми докладемо всіх зусиль, щоб нами пишалося все Косово. "
 
Виступаючи перед IMMAF  він додав: "Ми маємо честь бути прийнятими з повними правами. Міністерство пропонує нам почекати, але ми сильна федерація з молодими, дисциплінованими людьми, які дуже мотивовані. Для мене це велика честь бути визнаним КОК, в новому році ми будемо рухатися до визнання міністерством. Ми сподіваємось на спільну роботу для досягнення значного прогресу ММА  в Косово."
 
Косово додається до  списку понад 40 країн-членів IMMAF, визнаних урядом або Олімпійським комітетом. Серед членів IMMAF, визнаних Олімпійським комітетом є: Бахрейн, Демократична Республіка Конго, Фінляндія, Норвегія, Молдова, ПАР, Афганістан та Ірак.