Події та Змагання

12-13 березня чемпіонат Рівненської області зі змішаних єдиноборств ММА

5-7 березня Чемпіонат Харківської області зі змішаних єдиноборств ММА

6 березня чемпіонат Вінницької області зі змішаних єдиноборств ММА

 

 

 
 
 

Події та Змагання

12-13 березня чемпіонат Рівненської області зі змішаних єдиноборств ММА

5-7 березня Чемпіонат Харківської області зі змішаних єдиноборств ММА

6 березня чемпіонат Вінницької області зі змішаних єдиноборств ММА

 

 

 
 
 

9 лютого тренерська комісія IMMAF підтвердила свою прихильність до шляху, згідно з яким будуть задіяні спеціалісті з інших видів єдиноборств

9 лютого тренерська комісія IMMAF  підтвердила свою прихильність до шляху, згідно з яким будуть задіяні спеціалісті з інших видів єдиноборств, як ударних, так і борцівських. Після успішних пілотних курсів, проведених в Австралії в 2019 і 2020 роках, IMMAF готова розгорнути програму по всьому світу.
 
Річі Кренні, голова комісії, сказав: «Я завжди був великим прихильником того, щоб залучати тренерів з інших видів спорту в ММА і ми вітаємо їх в сім'ї ММА та IMMAF. Грунтуючись на австралійських даних, ми завершили курс навчання в ММА для тренерів різних стилів і запропонуємо роздільні тренерські кваліфікації для тренерів ударних напрямків і борцівських.
 
Андрій Мошанов, директор з розвитку IMMAF, сказав: «Ми вітаємо фахівців з самбо, дзюдо, кікбоксингу, тайського боксу, боротьби, боксу. Їх внесок у методологію тренувань зі змішаних єдиноборств буде безцінний. Їм просто потрібно бути готовими переосмислити застосовність технік свого основного виду спорту, переглянути їх з біомеханічної точки зору і потім відповідним чином адаптувати під ММА. Спорт процвітатиме, якщо більше тренерів з різною кваліфікацією вкладуть свій досвід в атлетів».
 
На зорі змішаних єдиноборств ММА часто розглядався як суміш декількох видів єдиноборств. За роки свого розвитку ММА, як спортивна дисципліна перетворилася в плавильний котел, де навички різних видів єдиноборств зазнали трансформацію і адаптацію. Сьогодні ММА зарекомендував себе як окремий вид спорту, чітко визначений з особливими правилами і відмінними прийомами, які «запозичені» з інших видів спорту, але адаптовані під ММА.
 
В ході еволюції цього виду спорту на сьогоднішній день дуже мало атлетів тренувалися виключно як бійці змішаних єдиноборств. Більшість з них зазнали так звану еволюцію свого основного стилю і технічних навичок прийшовши в ММА.
 
Адаптація вимагає часу.
 
Головний тренер збірної Росії з ММА Геннадій Капшай, який в минулому сам був борцем і професійним тайським боксером, а тепер є членом тренерської комісії IMMAF, розмірковує про своє власне шляху:
 
«Спортсмену високого рівня може знадобитися до трьох років, щоб адаптувати техніку свого основного єдиноборства під ММА. Що стосується тренера, це може статися раніше. Оглядаючись назад на свій шлях від тренера з тайського боксу (з пристойною борцівською базою) до тренера ММА, можу сказати, що півтора року мені було потрібно, щоб переглянути свої навички і методи коучингу, щоб вони відповідали ММА. У той час я проводив 5-6 годин в день в спортзалі, навчаючи і тренуючи спортсменів».
 
Член правління IMMAF і член тренерської комісії Бертран Амуссу сказав: «Як колишній спортсмен-дзюдоїст, я знаю, що на елітному рівні немає спортсменів з рівною кваліфікацією в дзюдо у стійці та в партері. Щось схоже зараз ми бачимо в ММА. Існує загальне визначення спортсменів ММА як ударників, борців або універсалів».
 
Коучингова комісія IMMAF також обговорила формат оцінювання молоді IMMAF і способи включення онлайн тренінгів і планує серію вебінарів по оцінці молоді до чемпіонату світу серед молоді 2021 року, а також запропоновані поправки до програми навчання тренерів.
 
Для отримання додаткової інформації о комісії тренерів IMMAF звертатися: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.