Події та Змагання

12-13 березня чемпіонат Рівненської області зі змішаних єдиноборств ММА

5-7 березня Чемпіонат Харківської області зі змішаних єдиноборств ММА

6 березня чемпіонат Вінницької області зі змішаних єдиноборств ММА

 

 

 
 
 

Події та Змагання

12-13 березня чемпіонат Рівненської області зі змішаних єдиноборств ММА

5-7 березня Чемпіонат Харківської області зі змішаних єдиноборств ММА

6 березня чемпіонат Вінницької області зі змішаних єдиноборств ММА

 

 

 
 
 

14 лютого відбувся чемпіонат міста Дніпра зі змішаних єдиноборств ММА

14  лютого  відбувся чемпіонат міста Дніпра зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та дорослих.
 
Відкритий чемпіонат Дніпра 14.02.2021
 
1.Патріот (Дніпро)
2.Ягуар і Барс (Кривий Ріг)
3.Герц (Кам'янське)
4.Сварог (Дніпро)
5.Леон (Дніпро)
6.Молот (Дніпро)
7Академія (Запоріжжя).
8.Асгард (Дніпро)
9.Штурм (Дніпро)
10.Канрей (Дніпро)
11.Сокол (Дніпро)
12.Янагі (Дніпро)
13.Опора (Дніпро)
14.ДЮСШ (Покровське)
15.Тайфун (Кривий Ріг)
 
 
 вік 10-11років
-28кг
1.Серогоцкій Роман "Сокіл"
2.Іваник Олексій "Молот"
3.Хомяков Микита "канрей"
4.Долгов Данило "Сварог"
-31кг
1.Журко Назар "канрей"
2.Сандуляк Максим "ГерцММА"
3.Пономаренко Євген "Сокіл"
4.Сорокін Влад "Сокіл"
 
-34кг
1.Сліпчук Ярослав "Сварог"
2.Костенко Георгій "Патріот"
3.Бубела Ярослав "Барс ММА"
4.Селізнев Максим
 
-37кг
1.Кучер Олександр "Сварог"
2.Горловскій Марат "ЯгуарММА"
3.Русін Тимофій "Сварог"
4.Дарсанія Данило "канрей"
 
-40кг
1.Афонченко Данило "Сварог"
2.Новофастовскій Данило "Леон"
3.Іващенко Артур "Сварог"
 
-44кг
1.Крилов Ярослав "Патріот"
2.Куліцкій Володимир "Патріот"
3.Гераймовіч Артем "канрей"
4.Вакар Андрій "канрей"
 
-48кг
1.Дранний Іван "Асгард"
2.Морозов Гліб "Леон"
3.Селезень Владислав "Сварог"
4.Волков Артем "канрей"
 
-52кг
1.Фещенко Данило "Сварог"
2.Шевченко Ілля "ГерцММА"
3.Ярошенко Ростислав "Сварог"
 
-62 + кг
1.Морозов Єгор "Леон"
2.Бондарев Данило "Сварог"
3.Ковтуненко Дмитро "Сокіл"
 
дівчата
-36кг
1.Кравец Мирослава "Патріот"
2.Проценко Аліна "Штурм"
 
-43кг
1.Половінко Наталія "Янагі"
2.Валященко Кіра "Сварог"
 
-57кг
1.Дамірова Саміра "Сварог"
2.Проценко Альбіна "Штурм"
 
12-13лет
-31кг
1.Сергейчік Назар "Штурм"
2.Яцура Юра "Покровська"
 
-34кг
1.Пащевскій Дмитро "ЯгуарММА"
2.Махов Іван "ГерцММА"
 
-37кг
1.Носенко Дмитро "Сварог"
2.Носенко Владислав "Сварог"
3.Дженков Михайло "ЯгуарММА"
4.Гарбуз Святослав "Покровська"
 
-40кг
1.Куцік Максим "ЯгуарММА"
2.Волобуев Клим "ЯгуарММА"
3.Волошін Матвій "ЯгуарММА"
4. Умед Хабіб "Патріот"
 
-44кг
1.Зайцев Марк "ГерцММА"
2.Шульгін Назар "Сварог"
 
-48кг
1.Конько Ілля "Патріот"
2.Палій Артем "Патріот"
3.Лещенко Денис "ЯгуарММА"
 
-52кг
1.Тімошенко Ренат "Патріот"
2.Лещенко Віктор "Патріот"
3.Собящанскій Сергій "Молот"
4.Шіробоков Владислав "ГерцММА"
 
-57кг
1.Лебедь Дмитро "Леон"
2.Заворотнік Максим "Сварог"
3.Шарій Олександр "Сокіл"
 
-62кг
1.Бойко Максімельян "ГерцММА"
2.Кравченко Ілля "Леон"
 
-67кг
1.Сороков Єгор "Молот"
2.Кулініч Герман "ГерцММА"
 
-72кг
1.Чернокоз Дарій "Патріот"
2.Чумак Семен "ГерцММА"
 
14-15лет
- 40кг
1.Гром Валентин "Патріот"
2.Нестерук Денис "Штурм"
 
-48кг
1.Романчік Ярослав "Леон"
2.Майданий Данило "Леон"
3.Редзіевскій Ярослав "Янагі"
 
-52кг
1.Поздеев Микита "Барс ММА"
2.Журавель Іван "ДДУВС"
 
-57кг
1.Волобуев Марк ЯгуарММА
2.Тімченко В'ячеслав "ГерцММА"
3.Калінін Іван "ГерцММА"
 
-62кг
1.Галін Влад "ЯгуарММА"
2.Кузьмн Андрій "АкадеміяММА"
3.Пензов Олександр "ЯгуарММА"
4.Алексеенко Костянтин "Леон"
 
-67кг
1.Хвалов Гліб "ГерцММА"
2.Кузнецов Данило "Штурм"
3.Балаханов Данило "Леон"
4.Редькін Олег "ЯгуарММА"
 
-72кг
1.Лушпаев Данило "Леон"
2.Шугаев Микита "Молот"
 
-82 + кг
1.Воробей Владислав "Леон"
2.Пономарь Артем "ГерцММА"
3.Скрипнік Тимур "Янагі"
 
16-17лет
-52кг
1.Гордеев Максим "ГерцММА"
2.Заблоцкій Євген "ГерцММА"
3. Заблоцький Максим "ГерцММА"
 
-61,2кг
1.Мамедов Фарід "Азгар"
2.Іванченко Андрій "Азгар"
 
-57кг
1.Жіжіхін Артем "ГерцММА"
2.Морозов Сергій "БарсММА"
3.Дрігбаль Олександр "Патріот"
4. Петро Артем "АкадеміяММА"
 
- 65,8кг
1.Тімченко Станіслав "ГерцММА"
2.Кузьміцкій Олександр "ММА Академія"
3.Хіжняк Віталій "Патріот"
4.Косарев Микита "Леон"
 
- 70,1кг
1.Ермаченко Владислав "ММА Академія"
2.Лідінскій Данило "ГерцММА"
3.Кравченко Микита "ЯгуарММА"
4.Решетняк Іван "Патріот"
 
-77кг
1.Плешко Іван БарсММА
2.Самойленко Тимур "ЯгуарММА"
3.Жевноватий Олексій "Патріот"
 
дівчата
-65кг
1.Прітикіна Любов "Опора"
2.Кавиршіна Дарина "Тайфун"
 
18+
- 57кг
1.Ульяніцкій Євген "Молот"
2.Короткевіч Денис "ЯгуарММА"
3.Шамрай Артур "ДДУВС"
 
-61кг
1.Стіненко Роман "Азгард"
 
-65,8кг
1.Трясорук Володимир "Патріот"
2.Блесков Ілля "Азгард"
3.Набока Єгор "ДДУВС"
 
-70кг
1.Савченко Владислав "Молот"
2.Масло Олег "Патріот"
3.Ващенко Владислав "Опора"
 
-77кг
1.Пашнюк Андрій АкадеміяММА
2.Зінченко Владислав "ГерцММА"
3.Каджаров Вугар Патріот
 
-84кг
1.Пілінкевіч Дмитро "Леон"
2.Сурін Радіон "Молот"
3.Крусір Влас "Молот"
4.Прятко Михайло "Молот"
 
-93кг
1.Яценко Олександр "Молот"
2.Міщенко Віталій "Азгард"
3.Мороз Кирил "Молот"
4.Сергійчук Дмитро "ГерцММА"