Події та Змагання

 
 

 

 

 
 
 

Події та Змагання

 
 

 

 

 
 
 

28 березня у Запоріжжі відбувся чемпіонат області зі змішаних єдиноборств ММА

28 березня у Палаці спорту «Юність» відбувся відкритий чемпіонат області зі змішаних єдиноборств ММА.
 
У змаганнях взяли участь більше 250 спортсменів п’яти вікових категорій: 10-11 років, 12-13 років, 14-15 років, 16-17 років, а також чоловіки та жінки старше 18 років.
 
Чемпіонат зібрав учасників не тільки із Запоріжжя та області – Енергодара, Кирилівки, Оріхіва, Василівки, а й інших куточків України – Харківської, Київської, Дніпропетровської областей.
 
На спеціальному ринзі, з 10 ранку до 19:00, відбулося близько 170 напружених та видовищних поєдинків у різних віково-вагових категоріях.
 
Організатори змагань, управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації та Запорізький обласний відокремлений підрозділ Федерації змішаних єдиноборств ММА України, зазначили, що учасники показали високий рівень підготовки та провели достойні поєдинки.
 
Захід було проведено з дотриманням карантинних вимог – температурний скринінг, дистанція між глядачами, захисну маску можна було отримати у волонтерів.
 
Результати змагань:
 
Переможцями серед спортсменів 10-11 років у ваговій категорії до 27 кг стали:
1 місце – Сірогородський Роман
2 місце – Бровко Артем
3 місце – Кирилов Іван, Аляб’єв Максим
 
У ваговій категорії до 30 кг (10-11 років):
1 місце – Затевахін Ілля
2 місце – Адаменко Микита
3 місце – Штепа Ілля, Машко Радіон
 
У ваговій категорії до 33 кг (10-11 років):
1 місце – Ромко Артем
2 місце – Саковський Єлисей
3 місце – Комісарик Даніїл, Євсєєв Артем
 
У ваговій категорії до 36 кг (10-11 років):
1 місце – Манжос Максим
2 місце – Кіров Михайло
3 місце – Куліш Артем, Ковпик Артем
 
У ваговій категорії до 45 кг (10-11 років):
1 місце – Любова Ольга
2 місце – Баранова Анастасія
3 місце – Макаренко Поліна
 
У ваговій категорії до 45 кг (10-11 років):
1 місце – Померанцев Євген
2 місце – Морозов Гліб
 
У ваговій категорії до 52 кг (10-11 років):
1 місце – Лі Давид
2 місце – Кириченко Тимофій
 
Переможцями серед спортсменів 12-13 років у ваговій категорії до 30 кг стали:
1 місце – Яцура Юріій
2 місце – Кузніцов Дмитро, Ткаченко Марк
 
У ваговій категорії до 42 кг (12-13 років):
1 місце – Волобуєв Клим
2 місце – Голосюк Іван
3 місце – Дженков Михайло
 
У ваговій категорії до 45 кг (12-13 років):
1 місце – Волошин Матвій
2 місце – Куцик Максим
3 місце – Зайцев Марк, Болотов Гліб
 
У ваговій категорії до 48 кг (12-13 років):
1 місце – Петров Олексій
2 місце – Машкин Єгор
3 місце – Богодюк Богдан, Дзюбенко Андрій
 
У ваговій категорії до 57 кг (12-13 років):
1 місце – Кудряшов Вадим
2 місце – Афанасьєв Арсеній
3 місце – Михайлець Максим
 
У ваговій категорії до 60 кг (12-13 років):
1 місце – Семенець Ілля
2 місце – Котов Данило
3 місце – Крупиковський Денис, Хлєбніков Семен
 
Переможцями серед спортсменів 14-15 років у ваговій категорії до 45 кг стали:
1 місце – Оварчук Данило
2 місце – Циганков Єгор
 
У ваговій категорії до 52 кг (14-15 років):
1 місце – Лактінов Артем
2 місце – Міщенко Артем
3 місце – Коваль Остап
 
У ваговій категорії до 57 кг (14-15 років):
1 місце – Волобуєв Марк
2 місце – Скала Віталій
3 місце – Флишко Данило, Кир’янов Ярослав
 
У ваговій категорії до 60 кг (14-15 років):
1 місце – Маслов Євген
2 місце – Матвєєв Богдан
3 місце – Бачинський Максим, Кислий Андрій
 
У ваговій категорії до 65 кг (14-15 років):
1 місце – Ткаченко Максим
2 місце – Сірих Роман
3 місце – Кравчина Максим, Кузьмич Андрій
 
У ваговій категорії 65+ кг (14-15 років):
1 місце – Козлов Тимофій
2 місце – Лемиш Архіп
3 місце – Шерстюк Владислав, Вітвицький Сергій
 
Переможцями серед спортсменів 16-17 років у ваговій категорії до 57 кг стали:
1 місце – Жижикін Артем
2 місце – Шмалько Микита
3 місце – Городнов Євген, Сергієнко Олексій
 
У ваговій категорії до 61 кг (16-17 років):
1 місце – Кузьмицький Олексій
2 місце – Кунгурцев Віталій
3 місце – Лозовий Єгор, Петров Артем
 
У ваговій категорії до 65.8 кг (16-17 років):
1 місце – Лисенко Павло
2 місце – Бец Богдан
3 місце – Дьомкін Антон
 
У ваговій категорії до 70 кг (16-17 років):
1 місце – Кітченко Микита
2 місце – Решетняк Іван
3 місце – Чорнобай Максим, Савкін Сергій
 
У ваговій категорії до 77 кг (16-17 років):
1 місце – Давидченков Артем
2 місце – Шрамко Артем
3 місце – Марахов Кирило, Хахатва Арман
 
У ваговій категорії до 84 кг (16-17 років):
1 місце – Комісаренко Георгій
2 місце – Третяк Роман
 
Переможцями серед спортсменів 18+ років у ваговій категорії до 57 кг стали:
1 місце – Клейн Марія
2 місце – Лізогуб Катерина
3 місце – Шатунова Катерина, Шакула Єлизавета
 
У ваговій категорії до 57 кг (18+ років):
1 місце – Бурега Микита
2 місце – Мовила Іван
3 місце – Абілов Зейнал, Колесников Олександр
 
У ваговій категорії до 61 кг (18+ років):
1 місце – Мельник Іван
2 місце – Деркач Руслан
3 місце – Працько Микита, Трясорук Володимир
 
У ваговій категорії до 65.8 кг (18+ років):
1 місце – Демчинов Денис
2 місце – Сало Олександр
3 місце – Бабаєв Расул, Набока Єгор
 
У ваговій категорії до 70.3 кг (18+ років):
1 місце – Ключников Євген
2 місце – Маслий Олег
3 місце – Виноградов Данило, Юрченко Сергій
 
У ваговій категорії до 77 кг (18+ років):
1 місце – Пашнюк Андрій
2 місце – Кирияк Андрій
3 місце – Добровольський Павло, Столяр Сергій
 
У ваговій категорії до 77 кг (18+ років):
1 місце – Михисор Анна
2 місце – Морозова Любов
 
У ваговій категорії до 84 кг (18+ років):
1 місце – Аскеров Алі
2 місце – Гаркуша Ігор
3 місце – Мєлєшко Олександр, Осташко Олександр
 
У ваговій категорії до 93 кг (18+ років):
1 місце – Іващук В’ячеслав