Події та Змагання

 
 

 

 
 
 

Події та Змагання

 
 

 

 
 
 

IMMAF переносить чемпіонат світу серед юнаків 12 - 17 років до Софії

 
 
 
Через загострення ситуації з COVID-19 в Туреччині та посилення урядових обмежень, Міжнародна федерація змішаних єдиноборств IMMAF оголосила про перенесення чемпіонату світу серед юнаків 12 - 17 років з ММА зі Стамбула (Туреччина) в Софію (Болгарія).
 
Терміни проведення чемпіонату з 30 липня по 1 серпня залишаються незмінними.
 
Болгарська федерація ММА гарантує безпеку чемпіонату, отримавши схвалення від Міністерства спорту. BULMMAF може похвалитися попереднім досвідом проведення змагань IMMAF, як співорганізатор чемпіонату Європи  2017 року. Федерація також організовує національні змагання з ММА серед молоді з 2014 року.
 
Президент IMMAF Керріт Браун сказав: «Ми вдячні президенту Нєдкову і федерації ММА Болгарії за те, що вони стали господарями молодіжного чемпіонату світу з ММА 2021 року і тим самим гарантували проведення заходу. IMMAF докладає всіх зусиль, щоб забезпечити стабільне повернення змагань для сім'ї IMMAF і з нетерпінням чекає можливості вітати національні збірні  з усього світу в Софії».
 
Президент BULMMAF Станіслав Нєдков сказав: «Те, що BULMMAF проводитиме молодіжний чемпіонат світу з ММА 2021 IMMAF це велика честь для мене як президента і для всього BULMMAF. Довіра на проведення чемпіонату свідчить про добру оцінку після проведення чемпіонату Європи IMMAF у 2017 році, до якого ми доклали величезних зусиль. У нас понад семи років досвіду в організації змагань зі змішаних єдиноборств і я вважаю, що ми можемо забезпечити комфортні умови для країн-учасниць і разом з командою IMMAF організувати молодіжний чемпіонат світу, яким сподобається учасникам, тренерам і офіційним особам».