Події та Змагання

 
 

 

 
 
 

Події та Змагання

 
 

 

 
 
 

IMMAF додає новий "Кубок світу з ММА" до календаря чемпіонатів 2021 року

 
Міжнародна федерація змішаних єдиноборств IMMAF додала до свого календаря змагань на 2021 рік нову подію - IMMAF MMA World Cup – Prague. Турнір буде проходити з 8 по 11 вересня у Празі. Він представляє перший IMMAF Кубок світу з ММА, розроблений для надання додаткових можливостей проведення чемпіонатів містам та національним федераціям.
 
Сьогодні відкривається реєстрація спортсменів для дорослих та юніорів любителів з усього світу і це забезпечує додаткову міжнародну змагальну платформу у 2021 році.
 
Президент приймаючої федерації та організатора Чеської асоціації ММА (CSMMA) Міхал Хамрсмід сказав:
 
«Чеська асоціація ММА, дуже рада можливості організувати аматорський спортивний захід такий, як Кубок світу IMMAF 2021 року. Участь дасть спортсменам-аматорам хорошу можливість продемонструвати свою майстерність на глобальному рівні та змагатися з бійцями з інших країн, включаючи провідних міжнародних спортсменів. Для любителів ММА турнір продемонструє майбутні перспективи. Від імені Чеської асоціації ММА я хотів би запросити всіх членів сім'ї IMMAF, як спортсменів, так і вболівальників, приєднатися до нас на першому турнірі Кубка світу IMMAF у Празі, Чеська Республіка ".
 
Президент IMMAF Керріт Браун сказав:
 
«Ми раді, що зможемо запропонувати ще одну змагальну платформу нашим спортсменам і ми вдячні за можливість, яку нам дала Чеська асоціація ММА та Чеське національне спортивне агентство. Ми пропонуємо збільшені можливості для змагань для існуючих національних команд та сподіваємось, що ця серія розширить  коло спортсменів та збільшить фонд талантів та конкурентоспроможність IMMAF ".