Події та Змагання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 

Події та Змагання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 

Підписано меморандум про співпрацю між Національною Федерацією змішаних єдиноборств ММА України та Національним університетом «Одеська юридична академія»

 
Перед початком Чемпіонату України зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів Президент Національної Федерації змішаних єдиноборств Олег Геннадійович Рожкевич та Президент національного університету "Одеська юридична академія" Сергій Васильович Ківалов підписали меморандум про співпрацю між Національною Федерацією змішаних єдиноборств ММА України та Національним університетом «Одеська юридична академія».
 
Основними цілями меморандуму має стати залучення ще більшої кількості молодих людей в спорт, а саме - в ММА.
 
ММА на сьогодні стрімко набирає популярність серед молоді та Національний університет "Одеська юридична академія" всіма силами готовий підтримати розвиток даного виду спорту.
 
Також однією з особливостей ММА є проведення боїв в октагоні. Октагон може дозволити собі не кожна спортивна площадка або зал. Національний університет "Одеська юридична академія" зі своєю спортивною інфраструктурою може надати відповідне всім вимогам приміщення, що в свою чергу дає можливість відкрити спортивний ММА клуб, а Національна федерація зі змішаних єдиноборств України  надасть професійно підготовлених тренерів і все необхідне для тренувань.
 
Українські спортсмени вже встигли показати себе на чемпіонатах світу, двоє з них живуть в Одесі. Ми впевнені, співпраця принесе ще безліч перемог і наші атлети зможуть довести, що в Україні живуть сильні духом і дуже талановиті люди!