Події та Змагання

 
 

 

 
 
 

Події та Змагання

 
 

 

 
 
 

Олег Рожкевич тимчасово припинив повноваження президента Національної Федерації змішаних єдиноборств ММА України

 
На чергових загальних зборах Федерації за участі членів Президії та керівників відокремлених обласних підрозділів Олег Геннадійович Рожкевич оголосив про тимчасове складення повноважень президента. Однією з причин цього рішення стала маніпулятивна брудна інформаційна кампанія, розгорнута у соціальних мережах упродовж останніх днів. Олег Рожкевич в спорті близько 40 років, 26 з них живе в Україні. Останні 10 років розвиває напрямок ММА і за цей час досягнув чималих успіхів: цей вид спорту отримав усі шанси стати олімпійським.  
 
Щоб не наражати на іміджеву загрозу та брудну інформаційну кампанію усю Національну федерацію, до моменту подання Олегом Рожкевичем документів на отримання українського громадянства виконувачем обов’язків президента Федерації загальними зборами обрано Антона Бланка - віцепрезидента Федерації з регіонального розвитку та міжнародної співпраці.
 
Президент Національної Федерації змішаних єдиноборств ММА Олег Рожкевич на засіданні загальних зборів Федерації заявив, що знає, хто стоїть за кампанією з дискредитації його імені в пресі: «Ті, хто сьогодні розповідають про моє російське громадянство, добре знають, що я вже 26 років проживаю в Україні. Я подавав документи на українське громадянство ще у 2015 році, але тоді отримав відмову через формальні причини. Більше того, після подій 2014 року та через мою громадянську позицію Росія внесла мене до санкційного списку. Цей факт ускладнює юридичний процес виходу з російського громадянства. Парадокс: Росія ввела проти мене санкції, однак це не заважає моїм недоброзичливцям брехати про мене, про мою нібито «проросійську» позицію».
 
Також Олег Рожкевич зазначив, що метою інформаційної атаки є не тільки він особисто, але і вся Національна Федерація змішаних єдиноборств ММА України: «Після того, як наш вид спорту отримав реальні шанси стати олімпійським, знайшлися ті, хто хоче отримати за рахунок спорту ситуативну, швидку вигоду. Я не дозволю ставити під удар всю федерацію, ставити під удар ту справу, якою я займався десятки років. Тому я вирішив тимчасово скласти повноваження керівника федерації до того моменту, коли я закінчу з юридичними складнощами і почну процес оформлення українського громадянства. Я зі своїми юристами роблю все, щоб це сталося якнайшвидше».
 
Олег Геннадійович Рожкевич очолює Федерацію з 2015 року. За роки його керування Федерацією змішаних єдиноборств ММА України:
* - у 2018 році збірна України з ММА серед дорослих стає 3-ю на чемпіонаті світу з 55 країн;
* - у 2019 році збірна України з ММА серед дорослих стає 2-ю на чемпіонаті Європи серед 34 країн;
* - у 2019 році збірна України з ММА стає 2-ю на чемпіонаті світу серед 26 країн;
* - у 2019 році збірна України з ММА стає 5-ю у світовому рейтингу серед 110 країн.
 
Підготовлено 17 майстрів спорту міжнародного класу, понад 100 майстрів спорту України та змішаних єдиноборств ММА, понад 40 призерів чемпіонатів Європи та світу, 10 чемпіонів світу та Європи зі змішаних єдиноборств ММА серед всіх вікових категорій.
 
Олег Геннадійович Рожкевич з 1994 року проживає в Україні, має посвідку на постійне місце проживання в Україні, за свою проукраїнську позицію та незгоду з діями влади Росії перебуває в санкційному списку відповідно до Постанови Уряду Російської Федерації №1300.
 
Закінчив Харківський національний авіаційний університет, виховує двох дітей-українців, обіймає посаду 1-го віцепрезидента Об’єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України. Активно займається благодійною та волонтерською роботою. На підставі ст. 7 Закону України «Про громадські об’єднання» має законне право брати участь у громадських об’єднаннях, очолювати Федерацію.