Події та Змагання

 
 

 

 
 
 

Події та Змагання

 
 

 

 
 
 

Михайло Михайлович Смолка, віце-президент із питань розвитку дитячо-юнацького та молодіжного спорту. Турботи та успіхи!

Михайло Михайлович Смолка - керівник Волинського обласного відокремленого підрозділу Національної Федерації змішаних єдиноборств ММА України».
 
У 2014 році разом із командою однодумців створив спортивний клуб «Воїн», профілем якого є змішані єдиноборства ММА. У тому ж році очолив обласний підрозділ Федерації. 
Волинський підрозділ, починаючи з 2015 року, проводить Чемпіонат Волинської області зі змішаних єдиноборств ММА, а з 2016 – щороку Чемпіонат України з ММА. 
 
Крім того, у 2016 році був проведений турнір MMA PRO UKRAINE, а  2021-му – Всеукраїнський турнір з ММА «Voin Open Championship».
 
До складу Волинського підрозділу Федерації змішаних єдиноборств України входять такі клуби: "Воїн", "Pridе", "Garda", "Елемент". Зразковим є те, що волинська збірна з ММА на Чемпіонатах України три роки поспіль посідає призові командні місця. 
 
СК "Воїн", який очолює Михайло Смолка,  має два зали у Луцьку, а  також має представництва у с.Деревок, в містах Ківерці та Рожище. Загалом у клубі займається понад 350 спортсменів. 
За період існування клубу було підготовлено 2 майстри спорту зі змішаних єдиноборств, чималу кількість чемпіонів Волині та України з ММА. 
 
Спортсмени СК «Воїн» були також учасниками чемпіонатів Європи та світу з ММА. У 2018 Олексій Бондаренко  посів 3 місце на Чемпіонаті Європи.  У 2019 році «воїн» Ярослав Новосад став чемпіоном світу з ММА, а Юрій Пасич  – срібним призером. 
 
У 2021 році «воїни» Антон Панасюк та Вадим Ковальський стали срібними призерами Чемпіонату світу з ММА у Софії. 
Із січня по червень 2021 року спортсмени клубу «Воїн» загалом здобули 97 золотих, 71 срібну  та 60 бронзових медалей, взявши участь у змаганнях різних рівнів та з різних видів спорту (ММА, бойове самбо, грепплінг,  панкратіон, вільна боротьба, рукопашний бій, козацький двобій, французький бокс сават тощо).
 
Щороку організовує спортивно-оздоровчі табори.