Події та Змагання

 
 

 

 
 
 

Події та Змагання

 
 

 

 
 
 

Національна збірна України вирушає на Кубок Світу зі змішаних єдиноборств ММА Прага (Чехія)

 
6 вересня  Національна збірна України  вирушить на Кубок Світу зі змішаних єдиноборств ММА до Праги (Чехія).
 
З 8 по 11 вересня  будуть відбуватися поєдинки за участю нашої команди, трансляцію Кубку Світу зі змішаних єдиноборств ММА можна занйти на сайті immaf.tv 
 
Бажаємо хлопцям та дівчатам яскравих та переконливих перемог. 
 
Тільки Україна, тільки перемога!
 
Складі збірної України(молодь):
 
 
1. Дмитро Макаров (м. Київ) 52.2кг
2. Максим Афанасьєв (Одеська область) 52.2кг
3. Кирило Соловйов (Харківська обл.) 56.7кг
4. Вадим Корнелішин (Київська обл.) 61.2 кг
5. Денис Нємчинов (Запорізька обл.) 61.2 кг
6. Єгор Набока (Дніпропетровська обл.) 65.8 кг
7. Олександр Гуляєв (Київська обл.) 70.3 кг
8. Євген Ключніков (Дніпропетровська обл.) 70.3 кг
9. Андрій Пашнюк (Запорізька обл.) 77.1 кг
10. Денис Кутелія (Донецька обл.) 77.1 кг
11. Андрій Дунаєв (Житомирська обл.) 83.9 кг
12. Алі Аскєров (Дніпропетровська обл.) 83.9 кг
13. Ярослав Стрілець (Черкаська обл.) 120 кг
14. Олександр Городнюк (Рівненська обл.) 120 кг
15. Марина Демчук (м. Київ)  61.2 кг
 
Складі збірної України(дорослі):
 
1. Едуард Костриця (м. Київ)  52.2кг
2. Самір Байрамов  (Запорізька обл.)  52.2кг
3. Руслан Телібаєв (Львівська обл.)  56.7кг
4. Олександр Коваленко (Київська обл.) 65.8 кг
5. Іван Курелару (Чернівецька обл.) 70.3 кг
6. Роман Пилипчук (м.Київ)  77.1 кг
7. Дмитро Костовецький (м.Київ)  83.9 кг
8. В'ячеслав Іващук (Харківська обл.)  83.9 кг
9. Дмитро Бабинський (Чернівецька обл.) 93 кг
10. Микола Коваленко (Харківська обл.) 93 кг
11. Олександр Пуляєв  (Харківська обл.) 120 кг
12. Євген Немирський  (Черкаська обл.) 120 кг
13. Єлизавета Шакула  (Дніпропетровська обл.)  52.2кг
14. Генрієтта Цукерман (Полтавська обл.)  52.2кг
15. Тетяна Мохова  (Полтавська обл.) 56.7кг
16. Маріанна Скуба (Київська обл.) 65.8 кг
 
Тренерський склад
 
1. Антон Бланк
2. Вахабжан Муратов
3. Олександр Журавель
4. Олег Грицюк
5. Андрій Литвиненко
6. Давід Джоджуа
7. Максим Морозенко
8. Олександр Сідлетський
9. Олександр Лунга
10. Андрій Безуглий
 
Суддівський склад
 
1. Олександр Лунга
2. Андрій Клепіковський