Події та Змагання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 

Події та Змагання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 

Звернення керівництва Федераціі змішаних єдиноборств ММА України

Останнім часом, через деякі інтернет-видання поширюється відверто брехлива інформація щодо причетності окремих членів нашої Федерації до протиправних дій проти мирного населення.

У зв’язку з цим, ми уповноважені з усією відповідальністю заявити, що жоден член нашої Федерації не брав участі в жодних протиправних діяннях в ході нещодавніх протистоянь. Позиція нашої Федерації чітко просліджується в заявах, які неодноразово (30 листопада 2013 року та 21 січня 2014 року) було опубліковано на нашому офіційному сайті та озвучено в ефірі Національного радіо України. Ми були чи не єдиною спортивною організацією, яка офіційно засудила використання спортсменів у протиправних діях. Також ми зверталися до наших регіональних представників з вимогою проведення регулярної роз’яснювальної роботи. Чітко було наголошено про застосування жорстких санкцій щодо спортсменів, які заплямують себе неправомірними діями. І ми пишаємось тим фактом, що жоден член Федерації, жоден спортсмен не був помічений в злочиннх акціях проти мирного населення.

Представництва нашої Федерації працюють у всіх регіонах України, ми об’єднуємо людей з різними політичними поглядами та уподобаннями. Звісно, члени Федерації мають право відстоювати свою громадянську позицію, але, виключно, в межах чинного законодавства. Більше того, багато спортсменів та тренерів Федерації підтримували позицію українців, виходили на Майдан та без зброї захищали мирних громадян, ставали до лав Самооборони Майдану. Серед них є й поранені.

Таким чином, нас обурюють різного роду звинувачення, що прозвучали останнім часом на адресу членів нашої Федерації. Ми сприймаємо їх як нападки та спробу звести якісь особисті порахунки. Тим ганебніше, що робляться вони під революційними гаслами та від імені різноманітних громадських організацій, зокрема, від створених загонів самооборони, дискредитуючи їх. Сподіваємось, що керівництво Самооборони дасть належну оцінку заявам та діям окремих своїх членів.

У свою чергу,заявляємо, що Костянтин Стрижак, про якого йшлося у цих повідомленнях, ніколи не був членом нашої Федерації та жодного стосунку до неї не має. В Україні створено та функціонують близько 50 різноманітних федерацій, які культивують єдиноборства, і спроби «прив’язати» зазначеного спортсмена до нашої Федерації, викликають наше занепокоєння.

Крім того, хочемо заявити, що Юрій Цикаленко є давнім партнером нашої Федерації, завдяки якому наша збірна по ММА, чи не вперше, змогла пройти повноцінні збори та підготовку до Чемпіонату Європи та Чемпіонату Світу 2013 року. Він неодноразово заявляв про неприпустимість та небезпеку використання спортсменів у протистояннях та незаконних діях.

Ми звертаємось до усіх, хто володіє достовірною інформацію та має підтверджені факти участі представників нашої Федерації у злочинах проти мирних громадян України, негайно передавати такі матеріали до правоохоронних органів та/або за тел.: 067 434 22 32.

Гарантуємо, що до таких псевдоспортсменів буде застосовано усі, передбачені Законом, санкції.

Ми ще раз закликаємо усіх жити та діяти
згідно Закону Божого, закону держави та Кодексу Честі Бійця ММА!