Події та Змагання

Чемпіонат Львівської області зі змішаних єдиноборств ММА

 

Чемпіонат Рівненської області зі змішаних єдиноборств ММА. Положення Чемпіонату - <<ЗАВАНТАЖИТИ (.doc)>>

 

Чемпіонат Кіровоградської області зі змішаних єдиноборств ММА 

 

Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА 2019 (юніори та молодь)

 

Чемпіонат Одеси зі змішаних єдиноборств ММА 

 

ВІДБУЛИСЬ:

11-18 листопада 2018 р.
Чемпіонат Світу зі змішаних єдиноборств об'єднаний за версями WMMAA та IMMAF
м. Манама (Бахрейн)

 

 

 

 
 
 

Події та Змагання

Чемпіонат Львівської області зі змішаних єдиноборств ММА

 

Чемпіонат Рівненської області зі змішаних єдиноборств ММА. Положення Чемпіонату - <<ЗАВАНТАЖИТИ (.doc)>>

 

Чемпіонат Кіровоградської області зі змішаних єдиноборств ММА 

 

Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА 2019 (юніори та молодь)

 

Чемпіонат Одеси зі змішаних єдиноборств ММА 

 

ВІДБУЛИСЬ:

11-18 листопада 2018 р.
Чемпіонат Світу зі змішаних єдиноборств об'єднаний за версями WMMAA та IMMAF
м. Манама (Бахрейн)

 

 

 

 
 
 

Підсумки 2013 року з перших уст. Частина 2

Про підсумки роботи Федерації змішаних єдиноборств ММА України говорять люди, які пліч-о-пліч працювали над її розвитком і популяризацією продовж 2013 року.

Дмитро Ільющенко, керівник Київського міського представництва:
«На мою думку, цілі, що були поставлені на 2013 рік, Федерацією було реалізовано у повному обсязі. Проведено на найвищому організаційному рівні багато спортивних заходів. Добилися збільшення кількості спортсменів. В майбутньому потрібно приложити максимум зусиль для підвищення їх майстерності. Бажаю спортсменам найвищих досягнень у спорті, щоб гідно представляти Україну на міжнародній спортивній арені. А керівництву Федерації – сил достойно підтримувати звання однієї з найсильніших країн-членів Всесвітньої Асоціації ММА».

Володимир Солдатенко, керівник Київського обласного представництва:
«Минулий рік для всієї Федерації був успішним. Було сформовано основу для її подальшого розвитку. Не мало успіхів досягла збірна Київської області, здобувши І загальнокомандне місце на першому офіційному Кубку України зі змішаних єдиноборств ММА. Бажаю спортсменам в наступному році нових перемог у спорті та в житті, відсутність травм».

Сергій Волобуєв, керівник Донецького обласного представництва:
«Завершується перший самостійний рік для Федерації. Протягом 2013 року проведено багато турнірів обласного, міського, всеукраїнського та міжнародного масштабів. Кількість учасників росте, і цей факт – беззаперечний доказ популярності змішаних єдиноборств ММА. Донецьке представництво бере активну участь у становленні Федерації, 1 спортсмен з нашої області – у складі національної збірної. Я бажаю сили волі спортсменам, віри і терпіння у досягненні нових спортивних висот, нових перемог. Потрібно завжди залишатися дружною, постійною командою, і тоді успіх буде з нами».

Олександр Журавель, керівник Дніпропетровського обласного представництва:
«Протягом 2013 року Дніпропетровським осередком Федерації було організовано та проведено ряд заходів з метою популяризації змішаних єдиноборств ММА в області. Серед них – чемпіонат області (де було відібрано команду області), турніри до Дня міста, Дня Перемоги, численні семінари, майстер-класи та ін. Ми активно працюємо над удосконаленням навиків суддівського складу та тренерів, відкрито дві нових секції. Думаю, що кожен повинен докладати максимум зусиль до розбудови Федерації. Я бажаю подальшого процвітання Федерації, залучення максимальної кількості спортсменів для більшої популяризації не лише змішаних єдиноборств ММА, але й здорового способу життя серед дітей, молоді, дорослих».

Ігор Гергелюк, керівник Івано-Франківського обласного представництва:
«Цей рік для нас був успішним, став запорукою вдалого старту на всеукраїнській та міжнародній спортивних аренах. Мені, як керівнику Івано-Франківського осередку Федерації, приємно, що саме у нашому місці було проведено перший офіційний Кубок України зі змішаних єдиноборств ММА. Проведенням масштабних турнірів ми не лише популяризуємо даний вид спорту, а й залучаємо населення України до занять спортом та фізкультурою. Я щиро переконаний, що благородна мета, яку ми переслідуємо, реалізовуватиметься в наступному році. В нас є резерв сил, потенціал спортсменів, тренерів, суддів і багато цілей. Я бажаю спортсменам мінімум травм і максимум перемог».

Олег Шевченко, керівник Миколаївського обласного представництва, тренер збірної України:
«Цей рік був для всіх надзвичайно напруженим, але продуктивним. Представництво Федерації у Миколаївській області стоїть біля витоків її формування, теж вписали сторінку в історію розвитку змішаних єдиноборств ММА. За цей рік спільними зусиллями зробили кілька кроків вперед. Мені приємно, що представники нашої області – у національній збірній, здобувають перші місця. Бажаю терпіння, віри в Бога, не відступати від наміченої цілі і завжди, за будь-яких обставин, залишатися командою, підтримувати один одного».

Юрій Нестеровський, керівник Кам’янець-Подільського міського представництва, тренер збірної України:
«2013 рік – насичений і важкий, в певній мірі, не лише для нашої області, але й для Федерації, в цілому. Можу впевнено стверджувати, що популярність змішаних єдиноборств ММА, цікавість серед молоді в нашій країні зростає. Доказом цього є факт збільшення кількості спортсменів, які займаються даним видом спорту. Наприклад, в нашому місті вже записано 54 спортсмени, які чекають відкриття Школи бойових мистецтв (вона розрахована для занять 200 людей). Тобто, секції, які функціонують на даний час, – переповнені. Виникає потреба відкриття все нових і нових залів. Змішані єдиноборства ММА розвивають універсального бійця, який повинен вміло працювати в партері і в стійці, відчувати своє тіло, затрачаючи менше сил на поєдинок, тактично і технічно підходити до бою. Боєць повинен бути готовим до будь-якого перебігу бою. На мою думку, нам потрібно відходити від старих штампів у відборі спортсменів. Кожен спортсмен повинен знати, що може потрапити у національну збірну. Важливий момент – об’єктивність і справедливість суддівства. Необхідно здружувати колектив, залучати до навчально-тренувальних зборів максимальну кількість спортсменів і тренерів, для більшої комунікації. Потрібно відкривати нові перспективні імена. Хочу побажати всім здоров’я, віри в Бога, терпіння на нелегкому шляху, впевненості і ніколи не зупинятися на досягнутому, а постійно підвищувати рівень майстерності».

Сергій Петрикей, заступник керівника Чернігівського обласного представництва:
«Враховуючи той факт, що офіційно Федерація існує лише рік з моменту визнання змішаних єдиноборств ММА окремим видом спорту в Україні, 2013 рік – мегапродуктивний. Мені приємно усвідомлювати, що кожен з нас залучився до її створення і розбудови. Хотілося б, щоб заданий темп не уповільнювався, не зупинятись на досягненому. Потрібно завжди вдосконалюватись, підвищувати професіональний рівень спортсменів, тренерів, суддів. Бажаю подальшого натхнення у роботі керівництву Федерації, обласним представникам. Лише спільною самовідданою працею можна досягти ще вищих результатів, щоб Федерація змішаних єдиноборств ММА України була кращою з кращих. Бажаю усім здоров’я, працелюбства».

Андрій Литвиненко, керівник Черкаського обласного представництва:
«У цьому році ми приєднались до великого колективу, міцної сім’ї Федерації. Відколи змішані єдиноборства ММА було визнано офіційним видом спорту, популярність зросла, а кількість бажаючих займатись даним видом спорту якісно і кількісно росте. Дякую керівництву Федерації за довіру, покладену нас, за вклад, який роблять у розвиток масового спорту в нашій країні, залученню молоді до занять фізичною культурою та спортом. Я бажаю всім цілеспрямованості, віри в свої сили, незалежно від труднощів, які виникають на шляху. Потрібно завжди розвиватись, удосконалюватись, набиратись досвіду і кваліфікації».

Юрій Воронін, керівник Одеського обласного представництва:
«Цей рік був роком становлення Федерації. Приємно, що ми приєдналися до колективу Федерації. Збірна області показала хороші результати на чемпіонаті України серед дітей, юніорів, юнаків та молоді. В планах – розширювати географію і кількість спортсменів для достойного представництва на всеукраїнських змаганнях. Хотілося б, щоб у наступному році спортсмени Одеської області стали членами національної збірної. Я бажаю спортсменам успіхів. А ентузіастам, котрі підтримують спорт в Україні – натхнення і нових звершень».

Володимир Маринчук, керівник Чернівецького обласного представництва:
«В цілому, 2013 рік пройшов успішно для Чернівецького представництва Федерації. Наші тренери, спортсмени й надалі будуть докладати максимальних зусиль у плідній співпраці. Плануємо в 2014 році створити міцний кістяк з власних вихованців і достойно представляти область на змаганнях, які заплановані в наступному році. Незалежно від труднощів, котрі виникали в період цього року, я з оптимізмом дивлюся в майбутнє і бажаю тренерському колективу, спортсменам Буковини і всієї України міцного здоров’я, високих спортивних досягнень. Вітаю усіх з наступаючими святами!»

Богдан Романович, керівник Рівненського обласного представництва:
«Безсумнівно, у році, що минає, Федерація досягла значних успіхів у масштабах розвитку. Було досягнуто визнання, затверджено класифікатор. Усіх цікавих привабив високий рівень організації турнірів. Ми робимо все можливе для розвитку змішаних єдиноборств ММА у нашому регіоні, у планах – відкриття секцій у районних центрах області для тренувань спортсменів різних вікових категорій, залучати ще більшу кількість спортсменів до змагань. Головне – не зупинятись на тих досягненнях. Дякую керівництву Федерації за надану честь, можливість реалізовуватись як повноцінний її член. Бажаю всім успіхів, здоров’я, найвищих досягнень у спорті і в житті».


Спортсмени збірної України:

Тарас Гуцул: «Цей рік був вдалим для мене. Найголовніше – став членом збірної України зі змішаних єдиноборств ММА. За рік я багато чого почерпнув для себе, поповнив арсенал новими навиками і техніками, досягнув значних успіхів, уникнувши серйозних травм. Щиро вдячний керівництву Федерації, тренерам за створення умов для тренувань і участі у змаганнях. Бажаю спортсменам більше тренуватись, більше виступати, удосконалюватись, підвищувати майстерність. Впевнено іти до високої мети».

Олег Хачатуров: «Для мене, особисто, цей спортивний рік був дуже вдалим і благополучним. Я зробив хороший старт для наступного сезону. Поповнив спортивні досягненням званнями Віце-чемпіона світу, чемпіона Європи, переможця етапу Кубку Світу, чемпіона України. Знаю, що це лише початок, є до чого прагнути. Приємною є увага керівництва Федерації та тренерів до спортсменів, високий рівень організації змагань, навчально-тренувальних зборів. Хотілося б, щоб у наступному році змішані єдиноборства ММА набирали ще більшої популярності, поповнилась кількість чемпіонів Світу, гордості країни.

Віталій Добровольський: «2013 рік, особисто для мене і моєї команди, виявився досить непростим, насиченим спортивними подіями, адже відбулося багато чемпіонатів, де ми показали дуже хороші результати. За свої особисті досягнення я вдячний тренеру і команді, які завжди підтримували, розуміли і допомагали. Окрема вдячність керівництву Федерації змішаних єдиноборств ММА за те, що даєте можливість розкриватись дійсно талановитим спортсменам і знаходити себе в житті. Президенту Дмитру Христюку, спортсменам, тренерам, усьому колективу Федерації хочеться побажати міцного здоров'я, благополуччя та наснаги».

Руслан Бусел: «Для мене цей рік виявився не легким, але продуктивним. Найбільш прикрим був провал на чемпіонаті Світу. Будучи добре підготовленим, не виклався на всі 100%, судді віддали перемогу спортсмену з Узбекистану. В цьому році на моєму рахунку – перші місця на чемпіонаті Європи, етапі Кубку Світу, чемпіонаті та Кубку України. Буду готуватися у наступному році ще інтенсивніше для досягнення вищих результатів у спортивній кар’єрі. Мені дуже сподобалася організація змагань в Україні. Кожне змагання поповнюється багатьма добре підготовленими спортсменами. Федерація доклала і докладає не мало зусиль, щоб всі змагання проводилися на високому рівні. Хочу побажати в 2014 році, щоб все складалось добре, виникало менше труднощів в організаційних питаннях, мінімум неприємних моментів. Також хочу побажати всім спортсменам менше травм і більше перемог, як у спорті, так і в житті».

Роман Адаменко: «Хочу висловити вдячність керівництву Федерації за створення умов для підготовки спортсменів до престижних міжнародних змагань. Впевнений, що у наступному сезоні національна збірна гідно представить Україну на світовій спортивній арені, покаже максимальний результат. В цьому році я не досягнув всього, що було заплановано, та в наступному році я докладу максимум зусиль, аби це виправити. Щиро вітаю усіх з наступаючими святами, нехай мрії збуваються і всіх благ!»