Події та Змагання

Кубок України зі змішаних єдиноборств ММА м. Харків 13-15 грудня

<<<ВІДБУЛИСЬ>>>

Відкритий Кубок Заходу зі змішаних єдиноборств ММА “Lemberg Fight Cup” присвячений пам`яті Ігора Слюсарчука 22-24.11.19

 

 

 
 
 

Події та Змагання

Кубок України зі змішаних єдиноборств ММА м. Харків 13-15 грудня

<<<ВІДБУЛИСЬ>>>

Відкритий Кубок Заходу зі змішаних єдиноборств ММА “Lemberg Fight Cup” присвячений пам`яті Ігора Слюсарчука 22-24.11.19

 

 

 
 
 

Дмитро Бабич: «За ММА – майбутнє бойових мистецтв, бо це – справжній, чоловічий, яскравий вид спорту»

Про досягнення Федерації змішаних єдиноборств ММА України, власне бачення її розвитку, популяризацію здорового способу життя серед населення розповідає Віце-президент Дмитро Бабич.

- Дмитре Олексійовичу, Ви займаєтесь бізнесом, ведете політичну діяльність. Чому вирішили допомагати розвитку і популяризації змішаних єдиноборств ММА? Як знаходите можливість і час?

- З дитинства я займався бойовими мистецтвами. Хоча і не реалізувався як професійний спортсмен, та моє життя пов’язане зі спортом, мені це близько по духу. Я із задоволенням допомагаю розвивати і популяризувати цей вид спорту в Україні. Мені приємно підтримувати у цій благій справі керівництво Федерації, людей, яких я давно знаю з позитивного боку. Я прекрасно розумію, що благородні цілі, які пропагує Федерація потрібно підтримувати не лише ідеологічно, але й фінансово. Радий бути частиною Федерації, залучатись до розвитку масового спорту в Україні. Я з великим задоволенням їду на змагання, спостерігаю за досягненнями спортсменів, підтримую їх, вболіваю, бо мені це, насправді, подобається.

- Яке Ваше бачення в подальшому розвитку цього виду спорту в нашій країні? Яким аспектам слід приділяти увагу?

- Можна побачити послідовність та важливі аспекти розвитку змішаних єдиноборств ММА на прикладі Союзу ММА Росії. Там всі змагання організовуються на державному рівні, де присутні перші особи в країні, трибуни переповнені глядачами. На жаль, змішані єдиноборства ММА в Україні не мають такої підтримки з боку держави. Приємно, що нас підтримують, сприяють в роботі профільний Комітет ВРУ з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму та Міністерство молоді та спорту України. Я вірю, що дуже скоро цей видовищний, різноплановий, цікавий вид спорту приверне увагу всіх. На мою думку, для подальшого розвитку даного спорту потрібно підключати адміністративні, державні важелі, оскільки будь-який вид спорту потребує немалих фінансових затрат. Також потрібно відшліфовувати структурування Федерації на всіх рівнях. Потрібно залучати до спільної ідеї більше ентузіастів і небайдужих, активних людей.

- Як повинно організовуватись виховання спортсменів збірної України в умовах українських реалій?

- У кожного спортсмена є ціль – досягнути спортивних вершин, для нього важлива увага і визнання його досягнень у країні. У спортсмена, який вирішив займатися і виступати в даному виді спорту, повинні бути бажання, сила духу, витривалість, мужність і хороші фізичні дані. Перед керівництвом Федерації стоять важливі завдання – створення хороших умов для тренувань спортсменів, вибір методів мотивації, забезпечення фінансування. Реалізувавши ці завдання, можна якісно збільшити резерв національної збірної.

- Що хотіли б побажати спортсменам в новому році?

- В наступному році я бажаю усім успіхів у досягненні намічених цілей. Всього найкращого у спорті та в особистому житті. Я вірю, що за змішаними єдиноборствами ММА – майбутнє бойових мистецтв, бо це – справжній, чоловічий, яскравий вид спорту.