Події та Змагання

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Чернівецької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати)  Відкритий чемпіонат Сумської області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Запорізької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

 

 

 

 
 
 

Події та Змагання

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Чернівецької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати)  Відкритий чемпіонат Сумської області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Запорізької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

 

 

 

 
 
 

Дмитро Бабич: «За ММА – майбутнє бойових мистецтв, бо це – справжній, чоловічий, яскравий вид спорту»

Про досягнення Федерації змішаних єдиноборств ММА України, власне бачення її розвитку, популяризацію здорового способу життя серед населення розповідає Віце-президент Дмитро Бабич.

- Дмитре Олексійовичу, Ви займаєтесь бізнесом, ведете політичну діяльність. Чому вирішили допомагати розвитку і популяризації змішаних єдиноборств ММА? Як знаходите можливість і час?

- З дитинства я займався бойовими мистецтвами. Хоча і не реалізувався як професійний спортсмен, та моє життя пов’язане зі спортом, мені це близько по духу. Я із задоволенням допомагаю розвивати і популяризувати цей вид спорту в Україні. Мені приємно підтримувати у цій благій справі керівництво Федерації, людей, яких я давно знаю з позитивного боку. Я прекрасно розумію, що благородні цілі, які пропагує Федерація потрібно підтримувати не лише ідеологічно, але й фінансово. Радий бути частиною Федерації, залучатись до розвитку масового спорту в Україні. Я з великим задоволенням їду на змагання, спостерігаю за досягненнями спортсменів, підтримую їх, вболіваю, бо мені це, насправді, подобається.

- Яке Ваше бачення в подальшому розвитку цього виду спорту в нашій країні? Яким аспектам слід приділяти увагу?

- Можна побачити послідовність та важливі аспекти розвитку змішаних єдиноборств ММА на прикладі Союзу ММА Росії. Там всі змагання організовуються на державному рівні, де присутні перші особи в країні, трибуни переповнені глядачами. На жаль, змішані єдиноборства ММА в Україні не мають такої підтримки з боку держави. Приємно, що нас підтримують, сприяють в роботі профільний Комітет ВРУ з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму та Міністерство молоді та спорту України. Я вірю, що дуже скоро цей видовищний, різноплановий, цікавий вид спорту приверне увагу всіх. На мою думку, для подальшого розвитку даного спорту потрібно підключати адміністративні, державні важелі, оскільки будь-який вид спорту потребує немалих фінансових затрат. Також потрібно відшліфовувати структурування Федерації на всіх рівнях. Потрібно залучати до спільної ідеї більше ентузіастів і небайдужих, активних людей.

- Як повинно організовуватись виховання спортсменів збірної України в умовах українських реалій?

- У кожного спортсмена є ціль – досягнути спортивних вершин, для нього важлива увага і визнання його досягнень у країні. У спортсмена, який вирішив займатися і виступати в даному виді спорту, повинні бути бажання, сила духу, витривалість, мужність і хороші фізичні дані. Перед керівництвом Федерації стоять важливі завдання – створення хороших умов для тренувань спортсменів, вибір методів мотивації, забезпечення фінансування. Реалізувавши ці завдання, можна якісно збільшити резерв національної збірної.

- Що хотіли б побажати спортсменам в новому році?

- В наступному році я бажаю усім успіхів у досягненні намічених цілей. Всього найкращого у спорті та в особистому житті. Я вірю, що за змішаними єдиноборствами ММА – майбутнє бойових мистецтв, бо це – справжній, чоловічий, яскравий вид спорту.