Результати чемпіонату України зі змішаних єдиноборств ММА

У суботу 29 квітня у місті Київ успішно відбувся чемпіонат України 2017 зі змішаних єдиноборств ММА! Змішані єдиноборства не перестають захоплювати глядачів складністю технічних прийомів, видовищністю і майстерністю, з якою спортсмени проводять поєдинки. Близько 150 учасників з 17 областей України виборювали перемоги для своєї області, а також боролись за право виступати у збірній команді України на міжнародних змаганнях – чемпіонатах Європи і світу. Турнір був організований за підтримки Міністерста спорту України та громадської організації «Вся Україна». Це було по справжньому яскрава і захоплююча подія в світі єдиноборств, онлайн і телетрансляція якого велася на каналі Х-спорт і кожен бажаючий міг стежити за перебігом події, починаючи з відбіркових поєдинків. Після цілого дня напружених спарингів в розважальному комплексі «Olmeca plage» відбулися 11 видовищних поєдинків, 8 з яких серед хлопців і 3 серед дівчат.

До складу Почесної Президії чемпіонату України зі змішаних єдиноборств ММА увійшли: Олег Геннадійович Рожкевич – Президент Федерації змішаних єдиноборств ММА України; Вахабжан Адилжанович Муратов – 1-ий віце-президент Федерації змішаних єдиноборств ММА; Геннадій Анатолійович Мурашковський - Віце-президент Федерації; Володимир Олександрович Мартиненко - радник міністра МВС України; Матвій Вікторович Бідний – директор департаменту фізичного виховання та неолімпійських видів спорту.

ВІДЕО >>                      Повний ФОТОзвіт >>

Результати змагань

Чоловіки:

до 56 кг
1. Бондар Денис (Харківська обл.)
2. Завгородній Євген (Запорізька обл.)
Результат фінального бою - перемога задушливим прийомом (трикутник руками) у другому раунді.
3. Костриця Едуард (м. Київ)
3. Кузнєцов Віктор (Дніпропетровська обл.)

до 61,2 кг
1. Рагімов Теймур (м. Київ)
2. Власюк Дмитро (Рівненська обл.)
Результат фінального бою - перемога технічним нокауом у другому раунді (травма суперника).
3. Позняков Дмитро (Дніпропетровська обл.)
3. Дзигун Микита (Київська обл.)

до 65,8 кг
1. Будур Артем (Донецька обл.)
2. Трусенко Олександр (Харківська обл.)
Результат фінального бою -  перемога больовим прийомом (важіль ліктя) у першому раунді.
3. Розвадовський Дмитро (м. Київ)
4. Руснак Сергій (Черкаська обл.)

до 70,3
1. Цюцюра Максим (Київська обл.)
2. Сенченко Павло (Харківська обл.)
Результат фінального бою - перемога больовим прийомом (важіль ліктя) у першому раунді.
3. Маслій Олег (Дніпропетровська обл.)
3. Онопрієнко Ігор (Полтавська обл.)

до 77,1 кг
1. Вознюк Дмитро (м. Київ)
2. Олійник Тарас (Київська обл.)
Результат фінального бою - перемога за балами.
3. Зуб Леонід (Київска обл.)
3. Гриценко Андрій (Київська обл.)

до 84 кг
1. Мшенеш Мухамед (Київська обл.)
2. Мельник Максим (Полтавська обл.)
Результат фінального бою - перемога задушливим прийомом (гільйотина) у першому раунді.
3. Сотніков Олексій (Дніпропетровська обл.)
3. Горлач Іван (м. Київ)

до 93 кг
1. Радчук Микола (м. Київ)
2. Ільїн Владислав (Дніпропетровська обл.)
Результат фінального бою - перемога за балами.
3. Лукьянов Василь (Дніпропетровська обл.)
3. Козлинський Олексаднр (м. Київ)

понад 93 кг
1. Шабадаш Вадим (Дніпропетровська обл.)
2. Здуд Віктор (Волинська обл.)
Результат фінального бою - перемога нокаутом (удар ногою в голову).
3. Бочківський Ярослав (Житомирська обл.)
3. Резніков Андрій (м. Київ)

Жінки:

до 48 кг
1. Свергуненко Катерина (м. Київ)
2. Паливода Анастасія (Дніпропетровська обл.)
Результат фінального бою - перемога за балами.

до 52 кг
1. Михайлюк Дарья (Харківська обл.)
2. Семаль Валентина (Закарпатська обл.)
Результат фінального бою - перемога больовим прийомом в першому раунді (важіль ліктя).
3. Хмілевська Надія (Київська обл.)

до 56 кг
1. Самчик Дарья (Житомирська обл.)
2. Уманьска Світлана (Київська обл.)
Результат фінального бою - перемога за балами.
3. Горностаєва Анастасія (Полтавська обл.)

до 60 кг
1. Дудка Дарья (Донецька обл.)
2. Соляр Тетяна (Вінницька обл.)
Результат фінального бою - перемога за балами.

 

до 70 кг
1. Яворська Влада (м. Київ)
2. Турчина Анна (Полтавська обл.)
Результат фінального бою - перемога задушливим прийомом (гільйотина) в першому раунді.
3. Дяченко Тетяна (Дніпропетровська обл.)
3. Ямгурджи Ганна (Донецька обл.)

Загальнокомандні місця розподілилися настуним чином:

1 місце - м. Київ
2 місце - Дніпропетровська обл.
3 місце - Київська обл.

Окрема подяка партнерам змагань: генеральному партнеру «Заморозка», офіційним партнерам - компанії "Peak", компанії "Dirk Bikkembergs", компанії спортивного харчування "IHS",компанії "Аполінарія", інформаційному партнеру - "Авторадіо",  медичній клініці "Борис" та всім не байдужим, хто допомагав в організації Чемпіонату України.