[ХSPORT.UA] Тренер збірної України зі змішаних єдиноборств ММА: "Хлопці хочуть стати чемпіонами світу"

Збірна України зі змішаних єдиноборств ММА розпочала підготовку до чемпіонату світу 2017, який відбудеться у Казахстані. На зборах у Києві тренуються перші і другі номери, з числа яких буде обрано остаточний склад. Тренер збірної, виконавчий директор Федерації змішаних єдиноборств ММА України Антон Бланк в коментарі XSPORT заявив, що для роботи з командою залучені кращі фахівці, а самі бійці налаштовані виграти чемпіонат світу.

Про оновлений склад:

"У порівнянні з минулим роком у нас повністю змінився склад. Всесвітня асоціація прийняла рішення цього року не допускати спортсменів, які виступали серед професіоналів. З одного боку це навіть добре, адже можливість проявити себе отримали молоді спортсмени. У нас молода збірна, але хлопці все голодні, в них відчувається запал, бажання. Вони хочуть працювати до кінця, хочуть медалей і хочуть стати чемпіонами світу."

Тренування збірної України зі змішаних єдиноборств ММА:

Про особливості тренувального процесу збірної України:

"Зараз вже всі готуються комплексно. Уже немає хлопців, які тільки б'ють, або тільки борються - всі виходять на бій, маючи за плечима гарну підготовку і в партері, і в стійці, володіють больовими прийомами, боротьбою, ударною технікою рук і ніг. Так готуємося і ми. Ми запросили, мабуть, всіх кращих тренерів на збори, щоб вони попрацювали з хлопцями, підправили їх помилки".

Про плани підготовки:

"Зараз команда проходить техніко-тактичні збори. Завдання - подивитися на хлопців, виправити їх технічні помилки, визначити найкращий варіант складу збірної. Після цього проведемо збір із загальнофізичної підготовки, а в серпні-вересні відбудеться підвідний збір до чемпіонату світу".

Антон Бланк про підготовку збірної України до чемпіонату світу 2017:

Кандидати в збірну команду України зі змішаних єдиноборств ММА:

до 56 кг
1. Бондар Денис (Харківська обл.)
2. Завгородній Євген (Запорізька обл.)

до 61,2 кг
1. Рагімов Теймур (м. Київ)
2. Власюк Дмитро (Рівненська обл.)

до 65,8 кг
1. Будур Артем (Донецька обл.)
2. Трусенко Олександр (Харківська обл.)

до 70,3
1. Цюцюра Максим (Київська обл.)
2. Сенченко Павло (Харківська обл.)

до 77,1 кг
1. Вознюк Дмитро (м. Київ)
2. Олійник Тарас (Київська обл.)

до 84 кг
1. Мшенеш Мухамед (Київська обл.)
2. Мельник Максим (Полтавська обл.)

до 93 кг
1. Радчук Микола (м. Київ)
2. Ільїн Владислав (Дніпропетровська обл.)

понад 93 кг
1. Шабадаш Вадим (Дніпропетровська обл.)
2. Здуд Віктор (Волинська обл.)

У 2016 році на чемпіонаті Європи в Санкт-Петербурзі українці завоювали шість медалей, а на чемпіонаті світу в Макао - дві нагороди.