Антон Бланк,виконавчий директор Федерації: "За два тижні тренувань спортсмени помітно зросли і технічно, і психологічно"

За два тижні тренувань з великою кількістю спаринг партнерів висого рівня і під керівництвом досвідчених тренерів, спортсмени помітно зросли і технічно, і психологічно. Як я говорив раніше, всі, хто не приїхав, втратили шанс прискорити свій розвиток, розвиток своїх спортсменів, клубів і відповідно розвиток змішаних єдиноборств ММА у своєму регіоні. Тому раджу тренерам спортсменів, які брали участь в зборі відразу дізнатися у своїх хлопців все, що вони відпрацювали за два тижні. Змішані єдиноборства ММА – це спорт №1 у світі за темпом розвитку. І тому, щоб досягти результату, нам доводиться «бігти вгору по ескалатору, який прямує вниз».

Хочу подякувати Олегу Геннадійовичу Рожкевичу за те, що ці збори відбулися, а також Олександру Ігоровичу Дудочкіну за всю організацію збору. Також висловлюємо подяку заслуженим тренерам України з бойового самбо - Середюку Федору Миколайовичу та Коритному Вадиму Михайловичу! І дякую всім, хто зміг відрядити своїх спортсменів!