Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
22 вересня 2018 р.
11-й традиційний Всеукраїнський турнір зі змішаних єдиноборств ММА, присвячений 411-й річниці м. Тульчин
м. Тульчин (Вінницька обл.)
22 вересня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Дніпро серед студентської молоді
м. Дніпро
23 вересня 2018 р.
Кубок Одеської області серед дорослих
м. Одеса
7 жовтня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Дніпра серед дітей
м. Дніпро
11-14 жовтня 2018 р.
Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА за версією WMMAA
м. Гвадалахара (Іспанія)

МАЙБУТНІ:
20 жовтня 2018 р.
Кубок України зі змішаних єдиноборств ММА - 2018
м. Буча (Київська обл.)
20 жовтня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Івано-Франківська
м. Івано-Франківськ
 
 
 

Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
22 вересня 2018 р.
11-й традиційний Всеукраїнський турнір зі змішаних єдиноборств ММА, присвячений 411-й річниці м. Тульчин
м. Тульчин (Вінницька обл.)
22 вересня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Дніпро серед студентської молоді
м. Дніпро
23 вересня 2018 р.
Кубок Одеської області серед дорослих
м. Одеса
7 жовтня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Дніпра серед дітей
м. Дніпро
11-14 жовтня 2018 р.
Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА за версією WMMAA
м. Гвадалахара (Іспанія)

МАЙБУТНІ:
20 жовтня 2018 р.
Кубок України зі змішаних єдиноборств ММА - 2018
м. Буча (Київська обл.)
20 жовтня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Івано-Франківська
м. Івано-Франківськ
 
 
 

Склад збірної України на чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств ММА 2017 року

До вашої уваги список спортсменів, котрі представлятимуть Україну на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА в Казахстані 6-7 жовтня 2017 року.

Чоловіки:

до 57 кг - Денис Бондар (СК "Kharkov Top Team", Харківська обл.)

до 61,2 кг - Теймур Рагімов (СК "КЦС", м. Київ)

до 65,8 кг - Артем Будур (СК "Гладіатор", Донецька обл.)

до 70,3 кг - Максим Цюцюра (СК "Аурум", Київська обл.)

до 77,1 кг - Андрій Гриценко (СК "Аурум", Київська обл.)

до 84 кг - Мухамед Мшенеш (СК "Гермес", Київська обл.)

до 93 кг - Микола Радчук (СК "Фенікс", м. Київ)

понад 93 кг - Дмитро Сєкіра (Kharkov Top Team, Харківська обл.)
 

Жінки:

до 52 кг - Дарья Самчик (СК "Андеграунд", Житомирська обл.)

до 62,1 кг - Тетяна Соляр (СК "Гепард", Вінницька обл.)
 

Тренери збірної:

  • Вахабжан Муратов
  • Олександр Дудочкін
  • Антон Бланк