Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
11 листопада
Чемпіонат Запорізької області
м. Запоріжжя
4 листопада
Чемпіонат Івано-Франківської області
м. Івано-Франківськ
27-28 жовтня 2017 р.
Відкритий Кубок м. Львів "Lemberg Fight Cup"
м. Львів
20-22 жовтня 2017 р.
Кубок України
м. Дніпро

МАЙБУТНІ:
25 листопада 2017 р.
Відкрита першість Тернопільської області
м. Тернопіль
1 грудня 2017 р.
Кубок Сходу
м. Дніпро
30 листопада - 3 грудня 2017 р.
Чемпіонат Світу серед молоді
м. Мінськ (Білорусь)
7-10 грудня 2017 р.
Чемпіонат Європи
м. Дрезден (Німеччина)
16 грудня 2017 р.
Перший Кубок серед вищих навчальних закладів зі змішаних єдиноборств ММА
м. Харків
 
 
 

Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
11 листопада
Чемпіонат Запорізької області
м. Запоріжжя
4 листопада
Чемпіонат Івано-Франківської області
м. Івано-Франківськ
27-28 жовтня 2017 р.
Відкритий Кубок м. Львів "Lemberg Fight Cup"
м. Львів
20-22 жовтня 2017 р.
Кубок України
м. Дніпро

МАЙБУТНІ:
25 листопада 2017 р.
Відкрита першість Тернопільської області
м. Тернопіль
1 грудня 2017 р.
Кубок Сходу
м. Дніпро
30 листопада - 3 грудня 2017 р.
Чемпіонат Світу серед молоді
м. Мінськ (Білорусь)
7-10 грудня 2017 р.
Чемпіонат Європи
м. Дрезден (Німеччина)
16 грудня 2017 р.
Перший Кубок серед вищих навчальних закладів зі змішаних єдиноборств ММА
м. Харків
 
 
 

На Кубку України визначилися переможці!

У суботу, 21 жовтня, у м.Дніпро відбувся Кубок України зі змішаних єдиноборств. Участь у змаганні всеукраїнського масштабу взяли команди з 20 областей країни.Боролися за перемогу близько 200 учасників - у 8 вагових категорiях хлопці і в п’ятьох дівчата.

ВІДЕО поєдинків Кубку України 2017 >>

ФОТОзвіт >>

До складу Почесної Президії Кубку України зі змішаних єдиноборств ММА увійшли: Олег Геннадійович Рожкевич – Президент Федерації змішаних єдиноборств ММА України; Каміль Юрійович Примаков - заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації; Олександр Петрович Пшеничников - начальник управління молоді і спорту Дніпропетроської обласної державної адміністрації; Вахабжан Адилжанович Муратов – 1-ий віце-президент Федерації змішаних єдиноборств ММА; Антон Бланк - виконавчий директор Федерації; Руслан Домарецький - директор з розвитку молодіжного спорту Федерації; Олександр Журавель - керіник Дніпропетровського підрозділу Федерації.

Отже, результати турніру:

Чоловіки

до 56 кг
1. Кривець Олексій (Житомирська обл.)
2. Кузнєцов Віктор (Дніпропетровська обл.)
3. Телібаєв Руслан (Львівська обл.)
3. Коваленко Олександр (Київська обл.)

до 60 кг
1. Оськін Анатолій (Житомирська обл.)
2. Алавацький Іван (Одеська обл.)
3. Безкоровайний Олександр (Рівненська обл.)
3. Бондаренко Олексій (Волинська обл.)

до 65,8 кг
1. Кратківський Микола (Київська обл.)
2. Первак Руслан (Черкаська обл.)
3. Будур Артем (Донецька обл.)
3. Кравченко Михайло (Дніпропетровська обл.)

до 70,3 кг
1. Федонов Олексій (Дніпропетровська обл.)
2. Гриценко Дмитро (Київська обл.)
3. Шоминян Людвіг (Київська обл.)
3. Максимюк Михайло (Чернівецька обл.)

до 77,1 кг
1. Варданян Самвел (м. Київ)
2. Стрижко Олексій (м. Київ)
3. Яременко Артем (Житомирська обл.)
3. Акошвілі Георгій (Дніпропетровська обл.)

до 84 кг
1. Малютик Павло (Тернопільська обл.)
2. Мельник Максим (Полтавська обл.)
3. Нікітишин Олег (Харківська обл.)
3. Костовецький Дмитро (м. Київ)

до 93 кг
1. Мерзоїв Саїд (Київська обл.)
2. Козлінський Олександр (м. Київ)
3. Лук'янов Василь (Дніпропетровська обл.)
3. Булига Микита (Запорізька обл.)

понад 93 кг
1. Адамія Баграт (Харківська обл.)
2. Кітіченко Олександр (Запорізька обл.)
3. Олійник Олександр (Вінницька обл.)
3. Бочківський Ярослав (Житомирська обл.)


Жінки

до 52 кг
1. Назарук Олена (Львівська обл.)
2. Свергуненко Катерина (м. Київ)

до 56 кг
1. Голінська Ольга (Полтавська обл.)
2. Паламарчук Романія (Київська обл.)
3. Скрипник Валерія (м. Київ)

до 60 кг
1. Явтушенко Олена (Дніпропетровська обл.)
2. Шукай Катерина (Чернігівська обл.)

до 65 кг
1. Мальцева Божена (Донецька обл.)
2. Приступа Діана (Дніпропетровська обл.)
3. Ягмурджи Анна (Донецька обл.)

до 70 кг
1. Гончарова Надія (м. Київ)
2. Дяченко Тетяна (Чернігівська обл.)


Загальнокомандні місця розподілилися наступним чином:

1. Дніпропетровська обл.
2. Київська обл.
3. м. Київ