Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
7 жовтня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Дніпра серед дітей
м. Дніпро
11-14 жовтня 2018 р.
Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА за версією WMMAA
м. Гвадалахара (Іспанія)
20 жовтня 2018 р.
Кубок України зі змішаних єдиноборств ММА - 2018
м. Буча (Київська обл.)
20 жовтня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Івано-Франківська
м. Івано-Франківськ

МАЙБУТНІ:
11-18 листопада 2018 р.
Чемпіонат Світу зі змішаних єдиноборств об'єднаний за версями WMMAA та IMMAF
м. Манама (Бахрейн)
 
 
 

Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
7 жовтня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Дніпра серед дітей
м. Дніпро
11-14 жовтня 2018 р.
Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА за версією WMMAA
м. Гвадалахара (Іспанія)
20 жовтня 2018 р.
Кубок України зі змішаних єдиноборств ММА - 2018
м. Буча (Київська обл.)
20 жовтня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Івано-Франківська
м. Івано-Франківськ

МАЙБУТНІ:
11-18 листопада 2018 р.
Чемпіонат Світу зі змішаних єдиноборств об'єднаний за версями WMMAA та IMMAF
м. Манама (Бахрейн)
 
 
 

[XSPORT.UA] Антон Бланк: «Нам не вистачає досвіду, щоб обійти Росію»

Тренер збірної України зі змішаних єдиноборств Антон Бланк в інтерв'ю XSPORT.ua розповів про чемпіонат Європи в Німеччині, з якого збірна повернулася з другим загальнокомандним місцем.

Про підготовку до турніру:

«Ми провели заключний збір в Харкові, де 1 вересня була відкрита база. Це найбільший зал для ММА в Україні і тут проходила фінальна підготовка до чемпіонату Європи. Два тижні у нас йшли збори і помітно було, як хлопці працювали, так вони виступили і на чемпіонаті Європи. Дуже порадувала Дар'я Самчик, яка завоювала золото. Вона працювала більше, ніж деякі чоловіки і виклалася в фіналі, де її суперницею була дівчина з Білорусі. Вона діяла за планом, слухала тренерів і достроково закінчила бій.

Видно, що всі хлопці за цей рік виросли і ми виступаємо стабільно. У минулому році збірна України посіла на чемпіонаті Європи друге місце, і в поточному ми другі. Це означає, що ми зміцнили свої позиції в Європі. Але поки збірну Росії ми ще не можемо обійти. На чемпіонаті світу ще казахи дали конкурентні бої. Але вони наблизилися зовсім трохи. А нам же потрібно працювати і на наступний рік, якщо ми отримаємо право на проведення чемпіонату світу в Харкові. Якщо навіть не отримаємо, то у нас все-одно розписаний план підготовки і зборів на 2018 й рік. Наша мета - стати не тільки другими в Європі, але і в світі ».

Про відбір в національну команду:

«Відбір проходив на чемпіонаті України. Перший склад ми планували повезти на чемпіонат світу, а другий - на чемпіонат Європи. Також на Кубку України ми зібрали резервний склад, переможці якого замінили тих хлопців, які не змогли поїхати на чемпіонат Європи».

Про срібних призерів Руслана Первака, Владислава Ільїна, і Баграта Адамію:

«Дуже добре виступив Ільїн в напівважкій вазі і Адамія у важкій. Ільїну буквально дві помилки коштували золота. Перша помилка в першому раунді, а друга - у другому. Але на такому рівні все складається з дрібниць. Коли обидва бійця на такому рівні, то будь-яка помилка може мати негативні наслідки. Ільїн дуже перспективний, як і Адамія. Вони великі молодці, добре працювали на зборах. Їм трохи не вистачило досвіду на такому високому рівні. Наприклад, початок бою Ільїн завжди вигравав, але потім допускав помилку. Також Адамія, який вигравав початок бою, але потім допускав помилку. Він з тхеквондо, добре працював ногами, тримав дистанцію і влучно наносив удари. Але потім, замість ніг він пішов атакувати руками і пропустив удар. Це брак досвіду, оскільки потрібно боротися на своїй території. Але в принципі хлопці дуже хороші і якщо ми будемо з ним працювати, то через два роки вони потенційно зможуть завоювати золоту медаль. Прогресує також ще один срібний призер Первак в 65 кг. Він дуже виріс за цей рік. Навіть за ці двотижневі збори видно було як він на початку працював і в кінці. Але знову ж таки, в фіналі з дагестанцем він почав непогано, але зробив помилку - поліз туди, куди не потрібно було. Знову брак досвіду і зробили не те що планували. Ми хотіли провести бій в стійці, і він влучав і руками, і ногами, але потім пішов в боротьбу, яка є коронкою дагестанця. Але все-одно Первак дуже перспективний хлопець і якщо нікуди не пропаде, то можна працювати».

Про головного суперника - збірну Росії:

«У росіян хороша боротьба. Вона у них на дуже високому рівні. І це не вільна боротьба, оскільки у них все розвивається гармонійно. Вони можуть і на руках боксувати, і бити ногами. Але коли вони борються, то удар переходить в кидок. У партері вони себе почувають, як риба в воді. Але якщо вільники у нас працюють проходами в ноги, то у них борються і в ногу, і в корпус, зачепи роблять. Боротьба в корпус - це класика, ногами добре працюють, зачепи, підсічки і відбиви у них з самбо і дзюдо. У них все гармонійно поєднано, вони можуть працювати не в одній дисципліні, а в багатьох. Також вони виступають по різним видам єдиноборств. Вони наскільки універсальні, що можуть боротися в стійці, партері, клінчі. Ми теж намагаємося це робити. У нас склад оновився оскільки заборонили виступати професіоналам. Але навіть з цим складом ми стали другими на Європі. Це означає, що ми за рік виконали певну роботу, але я буду тоді задоволений, коли почнемо вигравати у дагестанців».

Про суддівство на турнірі:

«Був неприємний момент, коли організатори з Німеччини взяли суддівство на себе. Вийшло, що всі три бокові судді виявилися німцями. Коли наш Павло Сенченко бився з німцем, у яких команда складалася з емігрувавших в Німеччину дагестанців, то виграв перший раунд за явної переваги і за рахунок нокдауна, а другий з невеликою перевагою виграв місцевий боєць. У таких випадках потрібно призначити третій раунд, але судді віддали одноголосну перемогу місцевому. Навіть головний суддя з Росії підняв усі документи, але в рамках правил не можна подавати апеляцію. Тому, в наступному році наші судді пройдуть атестацію і будуть працювати на всіх міжнародних турнірах».

Нагадаємо, збірна України з ММА на Чемпіонаті Європи в Дрездені завоювала 8 медалей і друге загальнокомандне місце.

Розмовляв Карен Агабекян, XSPORT.ua