Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
21 квітня 2018 р.
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок
м. Дніпро
30 березня - 1 квітня 2018 р.
Чемпіонат України серед дітей та юніорів
м. Луцьк (Волинська обл.)
24 березня 2018 р.
Матчева зустріч "Україна - Польща"
м. Львів
18 березня 2018 р.
Чемпіонат Київської області серед дітей, юнаків та юніорів
м. Ірпінь (Київська обл.)

МАЙБУТНІ:
28 квітня 2018 р.
Турнір зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей
м. Коростишів (Житомирська обл.)
 
 
 

Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
21 квітня 2018 р.
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок
м. Дніпро
30 березня - 1 квітня 2018 р.
Чемпіонат України серед дітей та юніорів
м. Луцьк (Волинська обл.)
24 березня 2018 р.
Матчева зустріч "Україна - Польща"
м. Львів
18 березня 2018 р.
Чемпіонат Київської області серед дітей, юнаків та юніорів
м. Ірпінь (Київська обл.)

МАЙБУТНІ:
28 квітня 2018 р.
Турнір зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей
м. Коростишів (Житомирська обл.)
 
 
 

Список суддів, що отримали ліцензії за результатами іспиту на суддівському семінарі в м. Одеса

14 січня на суддівському семінарі, який відбувся в м.Одеса, за результатами іспиту були отримані такі ліцензії на 2018 рік:

ПІБ Спеціалізация Регіон\місто
1. Молоденко Денис Боковий суддя
Рефері
Керівник майданчика
Одеса
2. Молоденко Ірина Боковий суддя
Керівник майданчика
Секретар
Одеса
3. Буров Іван Сергійович Боковий суддя
Рефері
Кілія
4. Яковлєв Валерій Дмитрович Боковий суддя
Рефері
Керівник майданчика
Секретар
Одеса
5. Берзлапин Леонід Леонідович Боковий суддя
Рефері
Одеса
6. Галеєв Сагандик Єрбатирович Боковий суддя
Рефері
Одеса
7. Ігнатьєв Ігор Миколайович Боковий суддя
Рефері
Одеса
8. Маловиченко Олександр Боковий суддя
Рефері
Одеса
9. Легкий Євгеній Ігорович Боковий суддя
Рефері
Дніпро
10. Євграфов Андрій Рефері Дніпро
11. Ксенофонтов Сергій Миколайович Боковий суддя
Рефері
Одеса
12. Охотник Роман Ігорович Боковий суддя
Рефері
Одеса
13 Величко В'ячеслав Миколайович Боковий суддя Одеса
14. Шевчук Віталій Володимирович Боковий суддя Одеса
15. Захаров Станіслав Павлович Боковий суддя Одеса
16 Филимонова Ольга Володимирівна Секретар Одеса
17. Филимонов Сергій Євгенович Головний суддя Одеса
18. Воронін Юрій Олександрович Головний суддя Одеса