Вітаємо

http://dsmsu.gov.ua/media/2015/04/20/21/icon/danevich.jpg

Вітаємо з Днем Народження
заступника Міністра
молоді та спорту України
Миколу Володимировича
Даневич!

Бажаємо професійних перемог
та плідних проектів!

Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
21-22 липня 2018 р.
Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств ММА, присвячений пам’яті загиблого воїна АТО Андрія Василишина
м. Чернівці
22-24 червня 2018 р.
Всеукраїнський турнір серед дітей, юнаків, юніорів
Рівненська обл.
17-23 червня 2018 р.
Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА за версією IMMAF
м. Бухарест (Румунія)
10 червня 2018 р.
Перший відкритий чемпіонат Сумської області зі змішаних єдиноборств ММА
м. Суми

МАЙБУТНІ:
22 вересня 2018 р.
11-й традиційний Всеукраїнський турнір зі змішаних єдиноборств ММА, присвячений 411-й річниці м. Тульчин
м. Тульчин (Вінницька обл.)
22 вересня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Дніпра серед студентської молоді
м. Дніпро
23 вересня 2018 р.
Кубок Одеської області серед дорослих
м. Одеса
 
 
 

Вітаємо

http://dsmsu.gov.ua/media/2015/04/20/21/icon/danevich.jpg

Вітаємо з Днем Народження
заступника Міністра
молоді та спорту України
Миколу Володимировича
Даневич!

Бажаємо професійних перемог
та плідних проектів!

Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
21-22 липня 2018 р.
Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств ММА, присвячений пам’яті загиблого воїна АТО Андрія Василишина
м. Чернівці
22-24 червня 2018 р.
Всеукраїнський турнір серед дітей, юнаків, юніорів
Рівненська обл.
17-23 червня 2018 р.
Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА за версією IMMAF
м. Бухарест (Румунія)
10 червня 2018 р.
Перший відкритий чемпіонат Сумської області зі змішаних єдиноборств ММА
м. Суми

МАЙБУТНІ:
22 вересня 2018 р.
11-й традиційний Всеукраїнський турнір зі змішаних єдиноборств ММА, присвячений 411-й річниці м. Тульчин
м. Тульчин (Вінницька обл.)
22 вересня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Дніпра серед студентської молоді
м. Дніпро
23 вересня 2018 р.
Кубок Одеської області серед дорослих
м. Одеса
 
 
 

Список суддів, що отримали ліцензії за результатами іспиту на суддівському семінарі в м. Одеса

14 січня на суддівському семінарі, який відбувся в м.Одеса, за результатами іспиту були отримані такі ліцензії на 2018 рік:

ПІБ Спеціалізация Регіон\місто
1. Молоденко Денис Боковий суддя
Рефері
Керівник майданчика
Одеса
2. Молоденко Ірина Боковий суддя
Керівник майданчика
Секретар
Одеса
3. Буров Іван Сергійович Боковий суддя
Рефері
Кілія
4. Яковлєв Валерій Дмитрович Боковий суддя
Рефері
Керівник майданчика
Секретар
Одеса
5. Берзлапин Леонід Леонідович Боковий суддя
Рефері
Одеса
6. Галеєв Сагандик Єрбатирович Боковий суддя
Рефері
Одеса
7. Ігнатьєв Ігор Миколайович Боковий суддя
Рефері
Одеса
8. Маловиченко Олександр Боковий суддя
Рефері
Одеса
9. Легкий Євгеній Ігорович Боковий суддя
Рефері
Дніпро
10. Євграфов Андрій Рефері Дніпро
11. Ксенофонтов Сергій Миколайович Боковий суддя
Рефері
Одеса
12. Охотник Роман Ігорович Боковий суддя
Рефері
Одеса
13 Величко В'ячеслав Миколайович Боковий суддя Одеса
14. Шевчук Віталій Володимирович Боковий суддя Одеса
15. Захаров Станіслав Павлович Боковий суддя Одеса
16 Филимонова Ольга Володимирівна Секретар Одеса
17. Филимонов Сергій Євгенович Головний суддя Одеса
18. Воронін Юрій Олександрович Головний суддя Одеса