Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
21 квітня 2018 р.
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок
м. Дніпро
30 березня - 1 квітня 2018 р.
Чемпіонат України серед дітей та юніорів
м. Луцьк (Волинська обл.)
24 березня 2018 р.
Матчева зустріч "Україна - Польща"
м. Львів
18 березня 2018 р.
Чемпіонат Київської області серед дітей, юнаків та юніорів
м. Ірпінь (Київська обл.)

МАЙБУТНІ:
28 квітня 2018 р.
Турнір зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей
м. Коростишів (Житомирська обл.)
 
 
 

Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
21 квітня 2018 р.
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок
м. Дніпро
30 березня - 1 квітня 2018 р.
Чемпіонат України серед дітей та юніорів
м. Луцьк (Волинська обл.)
24 березня 2018 р.
Матчева зустріч "Україна - Польща"
м. Львів
18 березня 2018 р.
Чемпіонат Київської області серед дітей, юнаків та юніорів
м. Ірпінь (Київська обл.)

МАЙБУТНІ:
28 квітня 2018 р.
Турнір зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей
м. Коростишів (Житомирська обл.)
 
 
 

Склад суддівських колегій відокремлених підрозділів Федерації

Напочатку року відбулися загальні збори відокремлених підрозділів Федерації змішаних єдиноборств ММА України, на яких було обрано склад суддівських колегій.

Дніпропетровська обл.
Головний суддя Білан Д. А.
м. Київ
Головний суддя Чабан Костянтин Олександрович
Головний секретар Луньов Сергій Володимирович
Рефері Чорний Микола
Чабан Костянтин
Бокові судді Ващенко Дмитро
Сошенко Віктор
Теслюк Олександр
Козлінський Олександр
Радчук Микола
Одеська обл.
Головний суддя Воронін Ю. А.
Заступник гол. судді Филимонов С. Є.
Головний секретар Филимонов С. Є.
Молоденко І. Д.
Дмитрієва К. Ю.
Секретар Филимонова О. В.
Дмитрієва К. Ю.
Керівник майданчика Филимонов С. Є.
Молоденко І. Д.
Яковлєв В. Д.
Рефері Ксенофонтов С. Н.
Галєєв С. Є.
Єлісєєв Л. Л.
Рибалко В. Б.
Берзлапін Л. Л.
Боковий суддя Ксенофонтов С. Н.
Галєєв С. Є.
Охотник Р. І.
Ігнатьєв І. Н.
Єлісєєв Л. Л.
Захаров С. П.
Маловиченко А. А.
Рибалко В. Б.
Берзлапін Л. Л.
Величкин В. М.
Рівненська обл.
Головний суддя Романович Богдан Юрійович
Хмельницька обл.
Головний суддя Подрушняк Вадим Михайлович
Секретар Руднєв О. В.
Рефері Кухарчук І. А.
Рубан П. С.
Бокові судді Лівіцький А. Л.
Винник Н. В.
Судик А. В.
Пашков М. Б.
Везделицький Ю. В.
Черкаська обл.
Головний суддя Козак Андрій Олегович
Чернівецька обл.
Головний суддя Клепіковський Андрій Валерійович