Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
11 лютого 2018 р.
Відкритий Чемпіонат м. Кривий Ріг
м. Кривий Ріг
10 лютого 2018 р.
Відкритий Чемпіонат Вінницької області
м. Вінниця
2-3 лютого 2018 р.
Чемпіонат Херсонської області
м. Херсон
27 січня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Дніпро
м. Дніпро

МАЙБУТНІ:
17 лютого 2018 р.
Кубок Центру
м. Буча (Київська обл.)
18 лютого 2018 р.
Чемпіонат Києва серед дітей, юнаків, юніорів та молоді
м. Київ
3 березня 2018 р.
Чемпіонат Одеської області
м. Одеса
3 березня 2018 р.
Чемпіонат Житомирської області
м. Житомир
3 березня 2018 р.
Відкритий Чемпіонат Дніпропетровської області
м. Дніпро
 
 
 

Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
11 лютого 2018 р.
Відкритий Чемпіонат м. Кривий Ріг
м. Кривий Ріг
10 лютого 2018 р.
Відкритий Чемпіонат Вінницької області
м. Вінниця
2-3 лютого 2018 р.
Чемпіонат Херсонської області
м. Херсон
27 січня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Дніпро
м. Дніпро

МАЙБУТНІ:
17 лютого 2018 р.
Кубок Центру
м. Буча (Київська обл.)
18 лютого 2018 р.
Чемпіонат Києва серед дітей, юнаків, юніорів та молоді
м. Київ
3 березня 2018 р.
Чемпіонат Одеської області
м. Одеса
3 березня 2018 р.
Чемпіонат Житомирської області
м. Житомир
3 березня 2018 р.
Відкритий Чемпіонат Дніпропетровської області
м. Дніпро
 
 
 

Склад суддівських колегій відокремлених підрозділів Федерації

Напочатку року відбулися загальні збори відокремлених підрозділів Федерації змішаних єдиноборств ММА України, на яких було обрано склад суддівських колегій.

Дніпропетровська обл.
Головний суддя Білан Д. А.
м. Київ
Головний суддя Чабан Костянтин Олександрович
Головний секретар Луньов Сергій Володимирович
Рефері Чорний Микола
Чабан Костянтин
Бокові судді Ващенко Дмитро
Сошенко Віктор
Теслюк Олександр
Козлінський Олександр
Радчук Микола
Одеська обл.
Головний суддя Воронін Ю. А.
Заступник гол. судді Филимонов С. Є.
Головний секретар Филимонов С. Є.
Молоденко І. Д.
Дмитрієва К. Ю.
Секретар Филимонова О. В.
Дмитрієва К. Ю.
Керівник майданчика Филимонов С. Є.
Молоденко І. Д.
Яковлєв В. Д.
Рефері Ксенофонтов С. Н.
Галєєв С. Є.
Єлісєєв Л. Л.
Рибалко В. Б.
Берзлапін Л. Л.
Боковий суддя Ксенофонтов С. Н.
Галєєв С. Є.
Охотник Р. І.
Ігнатьєв І. Н.
Єлісєєв Л. Л.
Захаров С. П.
Маловиченко А. А.
Рибалко В. Б.
Берзлапін Л. Л.
Величкин В. М.
Рівненська обл.
Головний суддя Романович Богдан Юрійович
Хмельницька обл.
Головний суддя Подрушняк Вадим Михайлович
Секретар Руднєв О. В.
Рефері Кухарчук І. А.
Рубан П. С.
Бокові судді Лівіцький А. Л.
Винник Н. В.
Судик А. В.
Пашков М. Б.
Везделицький Ю. В.
Черкаська обл.
Головний суддя Козак Андрій Олегович
Чернівецька обл.
Головний суддя Клепіковський Андрій Валерійович