Вітаємо

Вітаємо з Днем Народження
  керівника Житомирського обласного
відокремленого підрозділу
Федерації змішаних
єдиноборств ММА України
Руслана Домарецького!

Нехай збуваються мрії,
а життя приносить побільше
світлих моментів і радості!

Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
21-22 липня 2018 р.
Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств ММА, присвячений пам’яті загиблого воїна АТО Андрія Василишина
м. Чернівці
22-24 червня 2018 р.
Всеукраїнський турнір серед дітей, юнаків, юніорів
Рівненська обл.
17-23 червня 2018 р.
Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА за версією IMMAF
м. Бухарест (Румунія)
10 червня 2018 р.
Перший відкритий чемпіонат Сумської області зі змішаних єдиноборств ММА
м. Суми

МАЙБУТНІ:
 
 
 
 

Вітаємо

Вітаємо з Днем Народження
  керівника Житомирського обласного
відокремленого підрозділу
Федерації змішаних
єдиноборств ММА України
Руслана Домарецького!

Нехай збуваються мрії,
а життя приносить побільше
світлих моментів і радості!

Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
21-22 липня 2018 р.
Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств ММА, присвячений пам’яті загиблого воїна АТО Андрія Василишина
м. Чернівці
22-24 червня 2018 р.
Всеукраїнський турнір серед дітей, юнаків, юніорів
Рівненська обл.
17-23 червня 2018 р.
Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА за версією IMMAF
м. Бухарест (Румунія)
10 червня 2018 р.
Перший відкритий чемпіонат Сумської області зі змішаних єдиноборств ММА
м. Суми

МАЙБУТНІ:
 
 
 
 

Результати міжнародного турніру "Кубок Мінерфін - 2018"

17 березня в місті Дніпрорудний пройшов Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств «Кубок Мінерфін-2018». Традиційно спортсмени зібралися в палаці культури «Гірник». Було заплановано 11 поєдинків, але боєць з Туркменістану не зміг вилетіти на турнір. Зал був повністю заповнений, глядачі з великим задоволенням вболівали за своїх спортсменів.

Результати турніру:

Олексій Сотников переміг ТКО (2 раунд) Владислава Калюта;
Євген Завгородній переміг самбішеном (1 раунд) Казима Ільясова;
Абдул Рахман Краш переміг самбішеном (1 раунд) Сергія Талько;
Денис Ізместьев переміг самбішеном (1 раунд) Сергія Калиту;
Арут Атоян переміг рішенням суддів Єгора Пугача;
Станіслав Швець переміг самбішеном (1 раунд) Нурлан Шаріпова;
Денис Немчинов переміг самбішеном (1 раунд) Анатолія Гаврилова;
Микита Богданчик переміг самбішеном(1 раунд) Ігоря Жовніра;
Сергій С'єдін переміг самбішеном (1 раунд) Анатолія Довгого;
Роман Сиркін переміг самбішеном (1 раунд) Миколу Бажура.