Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
22 вересня 2018 р.
11-й традиційний Всеукраїнський турнір зі змішаних єдиноборств ММА, присвячений 411-й річниці м. Тульчин
м. Тульчин (Вінницька обл.)
22 вересня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Дніпро серед студентської молоді
м. Дніпро
23 вересня 2018 р.
Кубок Одеської області серед дорослих
м. Одеса
7 жовтня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Дніпра серед дітей
м. Дніпро
11-14 жовтня 2018 р.
Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА за версією WMMAA
м. Гвадалахара (Іспанія)

МАЙБУТНІ:
20 жовтня 2018 р.
Кубок України зі змішаних єдиноборств ММА - 2018
м. Буча (Київська обл.)
20 жовтня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Івано-Франківська
м. Івано-Франківськ
 
 
 

Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
22 вересня 2018 р.
11-й традиційний Всеукраїнський турнір зі змішаних єдиноборств ММА, присвячений 411-й річниці м. Тульчин
м. Тульчин (Вінницька обл.)
22 вересня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Дніпро серед студентської молоді
м. Дніпро
23 вересня 2018 р.
Кубок Одеської області серед дорослих
м. Одеса
7 жовтня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Дніпра серед дітей
м. Дніпро
11-14 жовтня 2018 р.
Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА за версією WMMAA
м. Гвадалахара (Іспанія)

МАЙБУТНІ:
20 жовтня 2018 р.
Кубок України зі змішаних єдиноборств ММА - 2018
м. Буча (Київська обл.)
20 жовтня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Івано-Франківська
м. Івано-Франківськ
 
 
 

Результати міжнародного турніру "Кубок Мінерфін - 2018"

17 березня в місті Дніпрорудний пройшов Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств «Кубок Мінерфін-2018». Традиційно спортсмени зібралися в палаці культури «Гірник». Було заплановано 11 поєдинків, але боєць з Туркменістану не зміг вилетіти на турнір. Зал був повністю заповнений, глядачі з великим задоволенням вболівали за своїх спортсменів.

Результати турніру:

Олексій Сотников переміг ТКО (2 раунд) Владислава Калюта;
Євген Завгородній переміг самбішеном (1 раунд) Казима Ільясова;
Абдул Рахман Краш переміг самбішеном (1 раунд) Сергія Талько;
Денис Ізместьев переміг самбішеном (1 раунд) Сергія Калиту;
Арут Атоян переміг рішенням суддів Єгора Пугача;
Станіслав Швець переміг самбішеном (1 раунд) Нурлан Шаріпова;
Денис Немчинов переміг самбішеном (1 раунд) Анатолія Гаврилова;
Микита Богданчик переміг самбішеном(1 раунд) Ігоря Жовніра;
Сергій С'єдін переміг самбішеном (1 раунд) Анатолія Довгого;
Роман Сиркін переміг самбішеном (1 раунд) Миколу Бажура.