Вітаємо

Вітаємо з Днем Народження
  керівника Житомирського обласного
відокремленого підрозділу
Федерації змішаних
єдиноборств ММА України
Руслана Домарецького!

Нехай збуваються мрії,
а життя приносить побільше
світлих моментів і радості!

Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
21-22 липня 2018 р.
Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств ММА, присвячений пам’яті загиблого воїна АТО Андрія Василишина
м. Чернівці
22-24 червня 2018 р.
Всеукраїнський турнір серед дітей, юнаків, юніорів
Рівненська обл.
17-23 червня 2018 р.
Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА за версією IMMAF
м. Бухарест (Румунія)
10 червня 2018 р.
Перший відкритий чемпіонат Сумської області зі змішаних єдиноборств ММА
м. Суми

МАЙБУТНІ:
 
 
 
 

Вітаємо

Вітаємо з Днем Народження
  керівника Житомирського обласного
відокремленого підрозділу
Федерації змішаних
єдиноборств ММА України
Руслана Домарецького!

Нехай збуваються мрії,
а життя приносить побільше
світлих моментів і радості!

Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
21-22 липня 2018 р.
Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств ММА, присвячений пам’яті загиблого воїна АТО Андрія Василишина
м. Чернівці
22-24 червня 2018 р.
Всеукраїнський турнір серед дітей, юнаків, юніорів
Рівненська обл.
17-23 червня 2018 р.
Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА за версією IMMAF
м. Бухарест (Румунія)
10 червня 2018 р.
Перший відкритий чемпіонат Сумської області зі змішаних єдиноборств ММА
м. Суми

МАЙБУТНІ:
 
 
 
 

Результати чемпіонату України зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей та юнаків

ФОТОрепортаж >>            ВІДЕО >>

31 березня у Луцьку успішно відбувся Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств серед дітей та юнаків! Нагороди знайшли своїх власників - найсильніших спортсменів країни! На змагання з’їхалися понад 300 учасників з 19 областей!

Командні місця розподілилися наступним чином:

1. Одеська обл.
2. Дніпропетровська обл.
3. Волинська обл.

Результати змагань

Молодші діти (11-12 років)

до 27 кг
1. Куцик Максим (Дніпропетровська обл.)
2. Коваленко Станіслав (Дніпропетровська обл.)
3. Сеник Богдан (Вінницька обл.)
3. Погребняк Максим (Вінницька обл.)

до 30 кг
1. Брінош Артур (Одеська обл.)
2. Жданов Андрій (Одеська обл.)
3. Єрко Юрій (м. Київ)
3. Гусак Роман (Волинська обл.)

до 33 кг
1. Бессараб Дмитро (Одеська обл.)
2. Голованов Георгій (Донецька обл.)
3. Лобода Дмитро (Хмельницька обл.)
3. Лисюк Дмитро (Житомирська обл.)

до 36 кг
1. Очеретний Ростислав (Вінницька обл.)
2. Рісіч Артем (Київська обл.)
3. Самоволик Нікіта (Дніпропетровська обл.)
4. Лавриченко Олександр (Вінницька обл.)

до 39 кг
1. Савранский Артем (Одеська обл.)
2. Харьковський Ігор (Донецька обл.)
3. Мозуль Ігор (Черкаська обл.)
3. Мерлич Антон (Дніпропетровська обл.)

до 42 кг
1. Кришевич Владислав (Житомирська обл.)
2. Комаров Максим (Донецька обл.)
3. Братковський Гліб (Запорізька обл.)
3. Бахур Тимофій (м. Київ)

до 45 кг
1. Нечай Ілья (Вінницька обл.)
2. Бойко Артем (Одеська обл.)
3. Нікішин Микита (Дніпропетровська обл.)
3. Тарасенко Захар (Дніпропетровська обл.)

до 48 кг
1. Бурма Даніїл (Дніпропетровська обл.)
2. Рішко Руслан (Закарпатська обл.)
3. Шульга Артем (Донецька обл.)
3. Яцишин Ілля (Львівська обл.)

понад 52 кг
1. Гончарук Захар (Волинська обл.)
2. Новосад Ярослав (Волинська обл.)
3. Рудковський Віктор (Житомирська обл.)
3. Лушпаєв Денис (Дніпропетровська обл.)


Старші діти (12-13 років)

до 33 кг
1. Кравченко Павло (м. Київ)
2. Воробйов Микита (Донецька обл.)
3. Канджа Данило (Одеська обл.)
4. Бойчук Володимир (Вінницька обл.)

до 36 кг
1. Желясков Даніїл (Одеська обл.)
2. Святун Ілля (Київська обл.)
3. Поляков Олег (Донецька обл.)
3. Солонінка Максим (Волинська обл.)

до 39 кг
1. Негру Кирило (Одеська обл.)
2. Луцький Назарій (м. Київ)
3. Маркевич Тарас (Рівненська обл.)
3. Кравчук Віктор (Волинська обл.)

до 42 кг
1. Касменюк Андрій (Одеська обл.)
2. Пороховий Дмитро (Донецька обл.)
3. Дєдов Артем (Вінницька обл.)
3. Фидрик Артур (Волинська обл.)

до 45 кг
1. Куропаткін Денис (Хмельницька обл.)
2. Шевчук Лука (Волинська обл.)
3. Віденчук Віктор (Рівненська обл.)
3. Редькин Олег (Дніпропетровська обл.)

до 48 кг
1. Шліхта Руслан (Вінницька обл.)
2. Путрашик Володимир (Закарпатська обл.)
3. Юскевич Назар (Волинська обл.)
3. Матвеев Денис (Запорізька обл.)

до 52 кг
1. Пасич Юрій (Волинська обл.)
2. Кузнєцов Микита (Одеська обл.)
3. Душко Вячеслав (Дніпропетровська обл.)
3. Долішний Артем (Хмельницька обл.)

до 56 кг
1. Джафарли Тайфун (Дніпропетровська обл.)
2. Чайковський Максим (Волинська обл.)
3. Поважний Сергій (Донецька обл.)
3. Мурадов Євген (Чернівецька обл.)

до 60 кг
1. Шпак Роман (Київська обл.)
2. Мороз Глеб (Київська обл.)
3. Смага Владислав (Івано-Франківська обл.)
3. Ковбасюк Владислав (Житомирська обл.)

понад 60 кг
1. Кідонь Олексій (Запорізька обл.)
2. Баришнік Нікіта (Київська обл.)
3. Накрайнюк Віталій (Одеська обл.)
3. Демянець Радін (Рівненська обл.)


Юнаки (14-15 років)

до 40 кг
1. Мельник Владислав (Одеська обл.)
2. Косменюк Олексій (Черкаська обл.)
3. Солонінка Михайло (Волинська обл.)
3. Зелінський Микита (Житомирська обл.)

до 44 кг
1. Хоменко Владислав (Одеська обл.)
2. Ковальський Вадим (Волинська обл.)
3. Жижикин Артем (Дніпропетровська обл.)
3. Голуб Денис (Черкаська обл.)

до 48 кг
1. Стоян Андрій (Київська обл.)
2. Ковалёв Артём (Дніпропетровська обл.)
3. Ставінський Іван (Житомирська обл.)
3. Шаманов Семен (Харківська обл.)

до 52 кг
1. Макогон Игорь (Одеська обл.)
2. Місюк Андрій (Волинська обл.)
3. Грушовенко Олександр (Черкаська обл.)
3. Калашников Олег (Донецька обл.)

до 57 кг
1. Сенин Иван (Одеська обл.)
2. Пасич Іван (Волинська обл.)
3. Чоботар Денис (Вінницька обл.)
3. Войцехівський Сергій (Львівська обл.)

до 62 кг
1. Гуляєв Олександр (Київська обл.)
2. Мельник Иван (Дніпропетровська обл.)
3. Матюшик Олександр (Волинська обл.)
3. Корнилішин Вадим (Київська обл.)

до 67 кг
1. Маноха Олександр (Хмельницька обл.)
2. Мороз Герман (Київська обл.)
3. Козачок Максим (Житомирська обл.)
3. Крыштопов Даніїл (Одеська обл.)

до 73 кг
1. Жуковський Кирил (Житомирська обл.)
2. Угриняк Назар (Чернівецька обл.)
3. Оганджанян Сурен (Донецька обл.)
3. Деньга Олександр (Київська обл.)

до 80 кг
1. Бугаєнко Данило (Київська обл.)
2. Попович Іван (Київська обл.)
3. Роговий Михайло (Донецька обл.)

понад 80 кг
1. Бояр Олексій (Рівненська обл.)
2. Бобков Олександр (Дніпропетровська обл.)
3. Пилипчук Артем (Харківська обл.)
3. Сорокопуд Назар (Вінницька обл.)