Чемпіонат Київської області серед дітей, юнаків та юніорів

Турнір зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей

ВІДБУЛИСЬ:
м. Дніпро
м. Львів

МАЙБУТНІ:

Збірна Одеської області виборола перше командне місце на чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей та юнаків [odessa.online]

Одесити успішно виступили в Луцьку, де проходила першість країни серед дітей та юнаків віком від 10-ти до 15-ти років.

Участь в змаганнях взяли понад 340 спортсменів з 19-ти регіонів України. Наш регіон представляли 26 бійців з п'яти клубів, які показали найвищі результати в чемпіонаті Одеської області.

Як розповів в бесіді зі спортивним кореспондентом «Odessa.online» голова Одеської підрозділи Федерації змішаних єдиноборств ММА України Юрій Воронін, наші земляки завоювали десять золотих, три срібні і три бронзові медалі, в результаті чого фінішували на першому командному місці!

«Золото» на рідну землю привезли Артур Брінош, Дмитро Бессараб, Артем Савранський (всі троє - категорія 10-11 років), Андрій Касменюк, Данило Желясков і Кирило Негру (всі троє - категорія 12-13 років), а також Іван Сенін, Владислав Мельник, Владислав Хоменко та Ігор Макогон (всі четверо - категорія 14-15 років).

Срібні медалі завоювали Андрій Жданов, Артем Бойко (10-11 років) і Микита Кузнєцов (12-13 років).

На третю сходинку п'єдесталу пошани зійшли Віталій Накрайнюк, Данило Канджі (12-13 років) і Данило Криштопа (14-15 років).

У цьому місяці в Дніпрі пройде чемпіонат України серед дорослих. Бажаємо одеситам успіхів!