Події та Змагання

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ЗІ ЗМІШАНИХ ЄДИНОБОРСТВ ММА 2019 (серед дорослих). 

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ НА MYNEXTMATCH.COM

 

<<<ВІДБУЛИСЬ>>>

16 березня 2019 р. м.Луцьк >>>Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА 2019 серед дітей та юнаків

_____

22-24 лютого 2019 р. м.Ірпінь >>>Результати Чемпіонату України зі змішаних єдиноборств ММА 2019 (юніори та молодь)

_____

11-18 листопада 2018 р.
Чемпіонат Світу зі змішаних єдиноборств об'єднаний за версями WMMAA та IMMAF
м. Манама (Бахрейн)

 

 

 

 
 
 

Події та Змагання

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ЗІ ЗМІШАНИХ ЄДИНОБОРСТВ ММА 2019 (серед дорослих). 

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ НА MYNEXTMATCH.COM

 

<<<ВІДБУЛИСЬ>>>

16 березня 2019 р. м.Луцьк >>>Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА 2019 серед дітей та юнаків

_____

22-24 лютого 2019 р. м.Ірпінь >>>Результати Чемпіонату України зі змішаних єдиноборств ММА 2019 (юніори та молодь)

_____

11-18 листопада 2018 р.
Чемпіонат Світу зі змішаних єдиноборств об'єднаний за версями WMMAA та IMMAF
м. Манама (Бахрейн)

 

 

 

 
 
 

Інтерв'ю Дар'ї Самчик для FitCult Team

Житомирська спортсменка Дар'я Самчик - володарка Кубку України 2016 р., чемпіонка України 2017р., чемпіонка Європи 2017 р. зі змішаних єдиноборств ММА, дала інтерв'ю FitCult Team.

FitCultTeam: Ви завоювали золото Чемпіонату Європи 2017, як вам далася ця перемога? Що передувало підготовці?

Дар'я Самчик: Так, мені вдалося здобути перемогу на Чемпіонаті Європи. Як не дивно даної перемозі передували моя поразка. За два місяці до цього, я програла на Чемпіонаті Світу з ММА в Астані. Отримала травму, але наміру здаватися не було. Тому після реабілітації ми почали посилено готується. Щоденні тренування, відпрацювання з моїм тренером Русланом ДОМАРЕЦЬКИМ принесли хороший результат. Я відвідувала збори, де могла попрацювати з гідними суперниками, сильними бійцями з усієї України. Тренування проходили в Харкові під керівництвом старшого тренера Федерації Расула Ібалаева. Саме там я сильно загартувала себе.

FCT: Ви єдина дівчина в аматорському ММА України стала чемпіонкою Європи? Чи велика конкуренція в жіночому ММА і важко утримувати лідерство в своїй вазі?

ДС: На жаль я маю невеликий досвід в боях, але кількість гідних суперниць в нашій країні зростає з кожним днем. Останній бій я провела у ваговій категорії до 52 кг. Але якщо буде можливість виступити в більш важкій категорії - погоджусь)! Мені потрібен досвід, чим більше поєдинків у мене буде, тим детальніше буде проведений аналіз моїх помилок, а це позначиться на результаті мого наступного бою.

FCT: Чи складно дівчині в такому важкому виді єдиноборств як ММА (змішані єдиноборства)?

ДС: Якщо чесно, іноді мені буває дуже важко, але це тільки на секундочку). Я привчила себе працювати, просто працювати по завданню тренера. Я в своєму роді Пластилін. Мій обов'язок - прогресувати. Я боєць який повинен битися і показувати результат.

FCT: Як сім'я ставиться до вашої професії, маються на увазі, складні етапи підготовки, - скидання ваги, постійні виїзди на збори, змагання ..?

ДС: Оооо, це цікаве питання) ось якщо серйозно, я до цього часу не можу зрозуміти, як моя родина до цього ставиться ... звичайно мої рідні переживають за мене, жаліють. Я розумію, що і мої сім'я і оточення іноді не розуміють навіщо дівчині цей травматичний вид спорту. Часом мені самій стає страшно, коли я виходжу після спарингів і дивлюся на себе в дзеркало... але я знаю для чого я це роблю. Моя мета - стати хорошим професійним бійцем змішаних єдиноборств. А моя мрія здійсниться тільки якщо я досягну мети.

FCT: З огляду на вид спорту, яким Ви займаєтеся, як будуються відносини в родині? Іншими словами, хто в родині головний?)

ДС: У нашій родині Головним і завжди в пріоритеті є наш син!) Все підпорядковано його життю, його дитинству.

FCT: Чи є в цьому виді спорту так зване міжсезоння? Чи потрібно перебувати в спортивній формі цілий рік або є можливість розслабитися і відпочити від спортивного режиму? Чи виходить відпочивати і який відпочинок найкращий?

ДС: У цьому виді спорту є міжсезоння, але я не так часто відпочиваю в останнім часом). На даному етапі в моєму житті з'явилося бажання навчиться більше, мені подобаєтьсямій тренувальний процес і я намагаюся засвоїти якнайбільше корисного матеріалу, для подальшого розвитку в ММА. Коли я маю можливість відпочити, я проводжу  час в оточенні людей, з якими я відчуваю себе максимально комфортно.

FCT: Чи є у вас якась особлива дієта? Чи доводиться себе обмежувати?
ДС: Обмеження пристуні, але якщо чесно - я не люблю дієту. Для мене це важкувато ... Але так як мені потрібно бути у формі і тримати вагу, я намагаюся виконувати рекомендації щодо правильного харчування.

FCT: Після народження сина, важко було повернутися до тренувань? Син дивиться поєдинки? Як він вболіває за маму?

ДС: Так, мій син стежив за моїми поєдинками. Кілька разів дивився прямі трансляції. Він дізнається про мене, це мене тішить. Мені приємно привозити йому медальки, якими він потім грається.

FCT: Чи бере участь чоловік в тренувальному процесі?

ДС: Мій чоловік Михайло Самчик є моїм тренером з кроссфіту і функціональної підготовки, крім цього, він стежить за моїм раціоном харчування. Під його керівництвом я виконую силові вправи, вправи на витривалість і швидкість.

FCT: Хвилювання, емоції перед змаганнями - як з ними справляєтеся?

ДС: До останнього бою, мені не вдавалося до кінця впорається з хвилюванням і емоціями всередині себе. На останніх змаганнях у мене вийшло охолодити свій розум, і просто вийти, показати чого я навчилася під час тренувань і під час підготовки до Чемпіонату Європи.

FCT: Чи є в планах участь в Чемпіонаті Світу, Чемпіонаті Європи в сезоні 2018, і від чого це залежить?

ДС: Це велика честь - представляти свою країну на змаганнях такого рівня. Ця моливість залежить від багатьох факторів: мого бажання, від підготовки, безпосередньо від перемог і поразок. Бажання у мене присутнє, тому далі буду намагатися працювати краще.

FCT: Чи планується і чи є бажання брати участь в професійних поєдинках?
ДС: Так, звичайно. Є бажання і можливість реалізувати себе, як проф. бійця і продовжити битися на більш високому рівні. Але я нікуди не поспішаю. Всьому свій час.

Спілкувався AlexStoliarchuk