Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
21 квітня 2018 р.
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок
м. Дніпро
30 березня - 1 квітня 2018 р.
Чемпіонат України серед дітей та юніорів
м. Луцьк (Волинська обл.)
24 березня 2018 р.
Матчева зустріч "Україна - Польща"
м. Львів
18 березня 2018 р.
Чемпіонат Київської області серед дітей, юнаків та юніорів
м. Ірпінь (Київська обл.)

МАЙБУТНІ:
28 квітня 2018 р.
Турнір зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей
м. Коростишів (Житомирська обл.)
 
 
 

Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
21 квітня 2018 р.
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок
м. Дніпро
30 березня - 1 квітня 2018 р.
Чемпіонат України серед дітей та юніорів
м. Луцьк (Волинська обл.)
24 березня 2018 р.
Матчева зустріч "Україна - Польща"
м. Львів
18 березня 2018 р.
Чемпіонат Київської області серед дітей, юнаків та юніорів
м. Ірпінь (Київська обл.)

МАЙБУТНІ:
28 квітня 2018 р.
Турнір зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей
м. Коростишів (Житомирська обл.)
 
 
 

Інтерв'ю Дар'ї Самчик для FitCult Team

Житомирська спортсменка Дар'я Самчик - володарка Кубку України 2016 р., чемпіонка України 2017р., чемпіонка Європи 2017 р. зі змішаних єдиноборств ММА, дала інтерв'ю FitCult Team.

FitCultTeam: Ви завоювали золото Чемпіонату Європи 2017, як вам далася ця перемога? Що передувало підготовці?

Дар'я Самчик: Так, мені вдалося здобути перемогу на Чемпіонаті Європи. Як не дивно даної перемозі передували моя поразка. За два місяці до цього, я програла на Чемпіонаті Світу з ММА в Астані. Отримала травму, але наміру здаватися не було. Тому після реабілітації ми почали посилено готується. Щоденні тренування, відпрацювання з моїм тренером Русланом ДОМАРЕЦЬКИМ принесли хороший результат. Я відвідувала збори, де могла попрацювати з гідними суперниками, сильними бійцями з усієї України. Тренування проходили в Харкові під керівництвом старшого тренера Федерації Расула Ібалаева. Саме там я сильно загартувала себе.

FCT: Ви єдина дівчина в аматорському ММА України стала чемпіонкою Європи? Чи велика конкуренція в жіночому ММА і важко утримувати лідерство в своїй вазі?

ДС: На жаль я маю невеликий досвід в боях, але кількість гідних суперниць в нашій країні зростає з кожним днем. Останній бій я провела у ваговій категорії до 52 кг. Але якщо буде можливість виступити в більш важкій категорії - погоджусь)! Мені потрібен досвід, чим більше поєдинків у мене буде, тим детальніше буде проведений аналіз моїх помилок, а це позначиться на результаті мого наступного бою.

FCT: Чи складно дівчині в такому важкому виді єдиноборств як ММА (змішані єдиноборства)?

ДС: Якщо чесно, іноді мені буває дуже важко, але це тільки на секундочку). Я привчила себе працювати, просто працювати по завданню тренера. Я в своєму роді Пластилін. Мій обов'язок - прогресувати. Я боєць який повинен битися і показувати результат.

FCT: Як сім'я ставиться до вашої професії, маються на увазі, складні етапи підготовки, - скидання ваги, постійні виїзди на збори, змагання ..?

ДС: Оооо, це цікаве питання) ось якщо серйозно, я до цього часу не можу зрозуміти, як моя родина до цього ставиться ... звичайно мої рідні переживають за мене, жаліють. Я розумію, що і мої сім'я і оточення іноді не розуміють навіщо дівчині цей травматичний вид спорту. Часом мені самій стає страшно, коли я виходжу після спарингів і дивлюся на себе в дзеркало... але я знаю для чого я це роблю. Моя мета - стати хорошим професійним бійцем змішаних єдиноборств. А моя мрія здійсниться тільки якщо я досягну мети.

FCT: З огляду на вид спорту, яким Ви займаєтеся, як будуються відносини в родині? Іншими словами, хто в родині головний?)

ДС: У нашій родині Головним і завжди в пріоритеті є наш син!) Все підпорядковано його життю, його дитинству.

FCT: Чи є в цьому виді спорту так зване міжсезоння? Чи потрібно перебувати в спортивній формі цілий рік або є можливість розслабитися і відпочити від спортивного режиму? Чи виходить відпочивати і який відпочинок найкращий?

ДС: У цьому виді спорту є міжсезоння, але я не так часто відпочиваю в останнім часом). На даному етапі в моєму житті з'явилося бажання навчиться більше, мені подобаєтьсямій тренувальний процес і я намагаюся засвоїти якнайбільше корисного матеріалу, для подальшого розвитку в ММА. Коли я маю можливість відпочити, я проводжу  час в оточенні людей, з якими я відчуваю себе максимально комфортно.

FCT: Чи є у вас якась особлива дієта? Чи доводиться себе обмежувати?
ДС: Обмеження пристуні, але якщо чесно - я не люблю дієту. Для мене це важкувато ... Але так як мені потрібно бути у формі і тримати вагу, я намагаюся виконувати рекомендації щодо правильного харчування.

FCT: Після народження сина, важко було повернутися до тренувань? Син дивиться поєдинки? Як він вболіває за маму?

ДС: Так, мій син стежив за моїми поєдинками. Кілька разів дивився прямі трансляції. Він дізнається про мене, це мене тішить. Мені приємно привозити йому медальки, якими він потім грається.

FCT: Чи бере участь чоловік в тренувальному процесі?

ДС: Мій чоловік Михайло Самчик є моїм тренером з кроссфіту і функціональної підготовки, крім цього, він стежить за моїм раціоном харчування. Під його керівництвом я виконую силові вправи, вправи на витривалість і швидкість.

FCT: Хвилювання, емоції перед змаганнями - як з ними справляєтеся?

ДС: До останнього бою, мені не вдавалося до кінця впорається з хвилюванням і емоціями всередині себе. На останніх змаганнях у мене вийшло охолодити свій розум, і просто вийти, показати чого я навчилася під час тренувань і під час підготовки до Чемпіонату Європи.

FCT: Чи є в планах участь в Чемпіонаті Світу, Чемпіонаті Європи в сезоні 2018, і від чого це залежить?

ДС: Це велика честь - представляти свою країну на змаганнях такого рівня. Ця моливість залежить від багатьох факторів: мого бажання, від підготовки, безпосередньо від перемог і поразок. Бажання у мене присутнє, тому далі буду намагатися працювати краще.

FCT: Чи планується і чи є бажання брати участь в професійних поєдинках?
ДС: Так, звичайно. Є бажання і можливість реалізувати себе, як проф. бійця і продовжити битися на більш високому рівні. Але я нікуди не поспішаю. Всьому свій час.

Спілкувався AlexStoliarchuk