Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
22 вересня 2018 р.
11-й традиційний Всеукраїнський турнір зі змішаних єдиноборств ММА, присвячений 411-й річниці м. Тульчин
м. Тульчин (Вінницька обл.)
22 вересня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Дніпро серед студентської молоді
м. Дніпро
23 вересня 2018 р.
Кубок Одеської області серед дорослих
м. Одеса
7 жовтня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Дніпра серед дітей
м. Дніпро
11-14 жовтня 2018 р.
Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА за версією WMMAA
м. Гвадалахара (Іспанія)

МАЙБУТНІ:
20 жовтня 2018 р.
Кубок України зі змішаних єдиноборств ММА - 2018
м. Буча (Київська обл.)
20 жовтня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Івано-Франківська
м. Івано-Франківськ
 
 
 

Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
22 вересня 2018 р.
11-й традиційний Всеукраїнський турнір зі змішаних єдиноборств ММА, присвячений 411-й річниці м. Тульчин
м. Тульчин (Вінницька обл.)
22 вересня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Дніпро серед студентської молоді
м. Дніпро
23 вересня 2018 р.
Кубок Одеської області серед дорослих
м. Одеса
7 жовтня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Дніпра серед дітей
м. Дніпро
11-14 жовтня 2018 р.
Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА за версією WMMAA
м. Гвадалахара (Іспанія)

МАЙБУТНІ:
20 жовтня 2018 р.
Кубок України зі змішаних єдиноборств ММА - 2018
м. Буча (Київська обл.)
20 жовтня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Івано-Франківська
м. Івано-Франківськ
 
 
 

Список суддів, що обслуговуватимуть Чемпіонат України - 2018

До вашої уваги список суддів, що обслуговуватимуть Чемпіонат України, що  відбудеться з 20 по 21 квітня в м. Дніпро.

Ринг 1:

Соляр Володимир (Вінниця) - керівник майданчика
Зайченко Олександр (Рівне) - рефері
Крюков Дмитро (Харків) - рефері
Леховіч Володимир (Львів) - боковий суддя
Філімонов Сергій (Одеса) - боковий суддя
Євграфов Андрій (Дніпро) - боковий суддя
Легкий Євген (Дніпро) - боковий суддя

Ринг 2:

Подрушняк Вадим (Хмельницьк) - керівник майданчика
Романович Богдан (Рівне) - рефері
Козак Андрій (Черкаси) - рефері
Шульга Ростислав (Львів) - боковий суддя
Синельник Олег (Харків) - боковий суддя
Кабанов Іван (Дніпро) - боковий суддя
Тарасов Сергій (Дніпро) - боковий суддя

Ринг 3:

Клепіковский Андрій (Чернівці) - керівник майданчика
Чабан Костянтин (Київ) - рефері
Соколенко Іван (Дніпро) - рефері
Литвиненко Андрій (Черкаси) - боковий суддя
Вовк Владислав (Львів) - боковий суддя
Величкин В'ячеслав (Одеса) - боковий суддя
Джоджуа Давид (Дніпро) - боковий суддя

Головний секретар - Луньов Сергій
Головний суддя - Лунга Олександр