Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
21-22 липня 2018 р.
Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств ММА, присвячений пам’яті загиблого воїна АТО Андрія Василишина
м. Чернівці
22-24 червня 2018 р.
Всеукраїнський турнір серед дітей, юнаків, юніорів
Рівненська обл.
17-23 червня 2018 р.
Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА за версією IMMAF
м. Бухарест (Румунія)
10 червня 2018 р.
Перший відкритий чемпіонат Сумської області зі змішаних єдиноборств ММА
м. Суми

МАЙБУТНІ:
22 вересня 2018 р.
11-й традиційний Всеукраїнський турнір зі змішаних єдиноборств ММА, присвячений 411-й річниці м. Тульчин
м. Тульчин (Вінницька обл.)
22 вересня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Дніпра серед студентської молоді
м. Дніпро
23 вересня 2018 р.
Кубок Одеської області серед дорослих
м. Одеса
 
 
 

Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
21-22 липня 2018 р.
Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств ММА, присвячений пам’яті загиблого воїна АТО Андрія Василишина
м. Чернівці
22-24 червня 2018 р.
Всеукраїнський турнір серед дітей, юнаків, юніорів
Рівненська обл.
17-23 червня 2018 р.
Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА за версією IMMAF
м. Бухарест (Румунія)
10 червня 2018 р.
Перший відкритий чемпіонат Сумської області зі змішаних єдиноборств ММА
м. Суми

МАЙБУТНІ:
22 вересня 2018 р.
11-й традиційний Всеукраїнський турнір зі змішаних єдиноборств ММА, присвячений 411-й річниці м. Тульчин
м. Тульчин (Вінницька обл.)
22 вересня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Дніпра серед студентської молоді
м. Дніпро
23 вересня 2018 р.
Кубок Одеської області серед дорослих
м. Одеса
 
 
 

Результати Чемпіонату України зі змішаних єдиноборств ММА - 2018

У суботу 21 квітня у місті Дніпро успішно відбувся чемпіонат України 2018 зі змішаних єдиноборств ММА! Змішані єдиноборства не перестають захоплювати глядачів складністю технічних прийомів, видовищністю і майстерністю, з якою спортсмени проводять поєдинки. Близько 200 учасників з 19 областей України виборювали перемоги для своєї області, а також боролись за право виступати у збірній команді України на міжнародних змаганнях – чемпіонатах Європи і світу.

Це було по справжньому яскрава і захоплююча подія в світі єдиноборств, онлайн і телетрансляція якого велася на каналі Х-спорт і кожен бажаючий міг стежити за перебігом події, починаючи з відбіркових поєдинків. Після цілого дня напружених спарингів у фінальній частині відбулися 11 видовищних поєдинків, 7 з яких серед хлопців і 4 серед дівчат.

Дивитись ВІДЕО >>

ФОТОрепортаж >>

Повний фотозвіт дивіться незабаром на нашому сайті.

Результати:

Чоловіки

до 57 кг
1. Атдаев Ата (Харьківська обл.)    
2. Якименко Віталій (Харьківська обл.)
Результат фінального поєднику: перемога Ати Атдаєва суддівським рішенням за результатами 2 раундів
3. Сиркін Роман (Запорізька обл.)    
3. Телібаєв Руслан (Львівська обл.)

до 61,2 кг
1. Бондаренко Олексій (Волинська обл.)
2. Бровко Егор (Харьківська обл.)
Результат фінального поєдинку: перемога Олексія Бондаренка больовим прийомом на ногу (защимлення ахілового сухожилля) у 2 раунді
3. Дубков Владислав (Харьківська обл.)
3. Касьянов Роман (Запорізька обл.)

до 65,8 кг
1. Шолінян Людвіг (Київська обл.)
2. Первак Руслан (Черкаська обл.)
Результат фінального двобою: перемога Людвіга Шоліняна технічним нокаутом після 1 раунду (відмова суперника продовжувати поєдинок)
3. Тереня Олександр (Київська обл.)
3. Богданчик Микита (Запорізька обл.)

до 70,3 кг
1. Соломанов Омар(Одеська обл.)    
2. Жураківський Анатолій (Чернівецька обл.)
Результат фінального поєдинку: Анатолій Жураківський не зміг прийняти участь у фіналі у зв'язку з травмою
3. Сенченко Павло (Харьківська обл.)
3. Бастрічев Олег (Харьківська обл.)

до 77,1 кг
1. Баришев Володимир (Херсонська обл.)
2. Гринюк Іван (Київська обл.)
Результат фінального поєдинку: перемога Володимира Баришева суддівським рішенням у екстра-раунді
3. Ізместьєв Денис (Харківська обл.)
3. Костюченко Єгор (Київська обл.)

до 84 кг
1. Горлач Іван (м. Київ)
2. Левенок Станіслав (Київська обл.)
Результат фінального поєдинку: перемога Івана Горлача больовим прийомом на руку (зворотній вузол плеча - "кімура") у першому раунді
3. Подолян Дмитро (м. Київ)
3. Мшенеш Мухамед (Київська обл.)
 

до 93 кг
1 .Ружицький Дмитро (Харьківська обл.)
2. Ільїн Владислав (Дніпропетровська обл.)
Результат фінального поєдинку: перемога Дмитра Ружицького задушливим прийомом ("гільйотина") у 2 раунді
3. Булига Микита (Запорізька обл.)
3. Лук'янов Василь (Дніпропетровська обл.

понад 93 кг
1. Сєкіра Дмитро (Харьківська обл.)    
2. Адамія Баграт (Харьківська обл.) 
Результат фінального поєдинку: перемога Дмитра Сєкіри суддівським рішенням за результатами 2 раундів  
3. Здун Віктор (Волинська обл.)    
3. Циганов Владислав (Дніпропетровська обл.)

Жінки

до 52 кг
1. Самчик Дар'я (Житомирська обл.)
2. Громницька Поліна (Харківська обл.)
Результат фінального поєдинку: перемога Дар'ї Самчик технічним нокаутом (удари руками) в 1 раунді
3. Свєтківська Анастасія (Житомирська обл.)
3. Кузема Яна (Дніпропетровська обл.)

до 56 кг
1. Голінська Ольга Полтавська обл.
2. Волкова Ольга Одеська обл.
Результат фінального поєдинку: перемога Ольги Голінської технічним нокаутом (добивання у партері) в 1 раунді
3. Пастушенко Ганна Харківська обл.
3. Абді Аміра м. Київ

до 60 кг
1. Пиріг Олександра (Київська обл.)
2. Приступа Діана (Дніпропетровська обл.)
Результат фінального поєдинку: перемога Олександри Пиріг технічним нокаутом (добивання у партері) в 1 раунді

до 70 кг
1. Москальова Катерина (Дніпропетровська обл.)   
2. Гончарова Надія (Київська обл.)   
3. Добрознай Катерина (м. Київ)  

до 80 кг
1. Макарова Єлизавета (Дніпропетровська обл.)
2. Войцик Тетяна (Дніпропетровська обл.)
Результат фінального поєдинку: перемога Єлизавети Макарової больовим прийомом на руку (важіль ліктя) у 1 раунді

Загальнокомандний залік:
1. Харківська обл.
2. Дніпропетровська обл.
3. Київська обл.

Спеціальним призом за волю до перемоги від торгівельної марки "Літрі" в особі Тетяни Балчугової було нагороджено харків'янина Дмитра Ружицького.