Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
17 листопада 2018 р.
Кубок Заходу зі змішаних єдиноборств Lemberg Fight Cup
м. Львів
11-18 листопада 2018 р.
Чемпіонат Світу зі змішаних єдиноборств об'єднаний за версями WMMAA та IMMAF
м. Манама (Бахрейн)
10 листопада 2018 р.
Відкритий Кубок Дніпропетровської області зі змішаних єдиноборств ММА
м. Дніпро

МАЙБУТНІ:
 
 
 
 

 

Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
17 листопада 2018 р.
Кубок Заходу зі змішаних єдиноборств Lemberg Fight Cup
м. Львів
11-18 листопада 2018 р.
Чемпіонат Світу зі змішаних єдиноборств об'єднаний за версями WMMAA та IMMAF
м. Манама (Бахрейн)
10 листопада 2018 р.
Відкритий Кубок Дніпропетровської області зі змішаних єдиноборств ММА
м. Дніпро

МАЙБУТНІ:
 
 
 
 

Результати Кубку України зі змішаних єдиноборств ММА

До вашої уваги - результати Кубку України зі змішаних єдиноборств ММА 2018, який успішно відбувся 20 жовтня у м. Буча (Київська обл.). У змаганнях прийняли участь близько 180 спортсменів із 15 областей України.

Дивитись ФОТОзвіт >>

Дивитись ВІДЕО >>

Чоловіки

до 56 кг
1. Якименко Віталій (Харківська обл.)
2. Михайлевський Максим (Чернівецька обл.)
3. Телібаєв Руслан (Львівська обл.)
3. Костриця Едуард (м. Київ)

до 60 кг
1. Мінасян Карлен (Одеська обл.)
2. Смоляк Павло (м. Київ)
3. Касьянов Роман (Запорізька обл.)
3. Марченко Іван (м. Київ)

до 65,8 кг
1. Стельмах Владислав (Київська обл.)
2. Ярмолицький Ілля (Житомирська обл.)
3. Сіроштан Олег (Вінницька обл.)
3. Анненко Ростислав (Київська обл.)

до 70,3 кг
1. Зінченко Іван (Житомирська обл.)
2. Пучков Олексій (Донецька обл.)
3. Багішвілі Бачукі (Харківська обл.)
3. Розвадовський Дмитро (Житомирська обл.)

до 77,1 кг
1. Костюченко Єгор (Київська обл.)
2. Вельник Михайло (Київська обл.)
3. Купельський Віталій (Хмельницька обл.)
3. Фуштей Олексій (Київська обл.)

до 84 кг
1. Приліпко Іван (Київська обл.)
2. Подолян Дмитро (м. Київ)
3. Кухарський Станіслав (Київська обл.)
3. Капшарь Захар (Дніпропетровська обл.)

до 93 кг
1. Рибченко Давид (Дніпропетровська обл.)
2. Баранов Валентин (м. Київ)
3. Ткаченко Сергій (Дніпропетровська обл.)
3. Мочалін Дмитро (Донецька обл.)

понад 93 кг
1. Гашенко Артем (м. Київ)
2. Драганчук Владислав (Рівненська обл.)
3. Терентьєв Роман (Одеська обл.)
4. Маценко Артем (Київська обл.)


 

Жінки

до 60 кг
1. Вакуленко Олександра (Київська обл.)
2. Пастушенко Ганна Юріївна (Харківська обл.)
3. Абді Ханна Аміра Геннадіївна (м. Київ)
4. Приступа Діана Валентинівна (Дніпропетровська обл.)


 

У командному заліку місця розподілилися наступним чином:

1. Київська обл.
2. м. Київ
3. Харківська обл.