Події та Змагання

 
 

 

 
 
 

Події та Змагання

 
 

 

 
 
 

Місцева громадська спортивна організація «Фенікс» активно підтримує бійців в зоні АТО

Місцева громадська спортивна організація «Фенікс» міста Ірпінь Київської області продовжує активно підтримувати бійців в зоні АТО. Бійцівський клуб «Фенікс» не залишається байдужим до ситуації на сході України і всіма силами допомагає бійцям та їх сім´ям. Зокрема було закуплено кілька десятків бронежилетів для нацгвардії, бійцям батальйону «Айдар» та бригаді ВДВ. Було виділено кошти на закупівлю необхідних для бійців АТО речей: 30 комплектів зимової форми одягу для 79 - ї бригади ВДВ, транспортний засіб для вивезення поранених та загиблих з АТО. Особливу увагу було приділено важкопораненим в наслідок бойових дій. Клуб «Фенікс» закупив ліки на суму близько 25-30 тис. грн. та три інвалідних візки, які були передані у військовий госпіталь міста Ірпінь.

Постійно здійснюється допомога сім’ям бійців АТО - медикаменти,провіант, одяг. Нещодавно до організації звернулася жінка з міста Ірпінь з проханням про матеріальну допомогу. Її чоловік перебуває у полоні в зоні АТО. За рішенням керівника спортивного клубу "Фенікс" Геннадія Мурашковського - сім’ї військовослужбовця було надано фінансову допомогу у розмірі 3000 грн. Керівництво організації докладає значних зусиль для забезпечення сімей учасників АТО – інвалідів 1 групи квартирами навесні 2015 року.

Також, у рамках благодійної діяльності Організація виділяє кошти на підтримку Гостомельського храму та його прихожан.

Висловлюємо подяку спортивній організації «Фенікс» за те, що не залишаються байдужими та всебічно підтримують українських військових, задіяних в АТО, їх сім’ї та вносять свою частку у боротьбу за мир і спокій нашої Батьківщини.