Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
12-13 травня 2018 р.
MMA Nikolaev Open - 2018
м. Миколаїв
28 квітня 2018 р.
Турнір зі змішаних єдиноборств ММА
м. Бар (Вінницька обл.)
28 квітня 2018 р.
Турнір зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей
м. Коростишів (Житомирська обл.)
21 квітня 2018 р.
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок
м. Дніпро
30 березня - 1 квітня 2018 р.
Чемпіонат України серед дітей та юніорів
м. Луцьк (Волинська обл.)

МАЙБУТНІ:
25-27 травня 2018 р.
Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА серед юніорів та молоді
м. Житомир
 
 
 

Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
12-13 травня 2018 р.
MMA Nikolaev Open - 2018
м. Миколаїв
28 квітня 2018 р.
Турнір зі змішаних єдиноборств ММА
м. Бар (Вінницька обл.)
28 квітня 2018 р.
Турнір зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей
м. Коростишів (Житомирська обл.)
21 квітня 2018 р.
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок
м. Дніпро
30 березня - 1 квітня 2018 р.
Чемпіонат України серед дітей та юніорів
м. Луцьк (Волинська обл.)
 
 
 

Всеукраїнська суддівська колегія

Микола Бурля (Запорізька обл.) – Голова всеукраїнської суддівської колегії, головний рефері Всеукраїнських змагань. Срібний призер чемпіонату світу з фул-контакт карате, призер чемпіонату світу з універсального бою, володар кубку України з фрі-файту.
Олександр Зайченко (Рівненська обл.) – рефері Всеукраїнських змагань.
Олександр Лунга (Харківсько обл.) – рефері Всеукраїнських змагань. Володар Кубку Світу з бойового самбо, дворазовий чемпіон України з фрі-файту, чемпіон організації Nomad MMA, переможець турніру турниру "Кубок Буковелю" з фрі-файту.

 

Вадим Михайлович Подрушняк (Хмельницька обл.) – віце-чемпіон України з панкратіону, КМС з панкратіону, суддя міжнародної категорії зі змішаних єдиноборств ММА, суддя національної категорії з універсального бою та панкратіону, рефері.


 

Олександр Журавель  (Дніпропетровська обл.) – чемпіон України з рукопашного бою, майстер спорту України з рукопашного бою, суддя національної категорії зі змішаних єдиноборств ММА.

Богдан Романович (Рівненська обл.) – дворазовий чемпіон України з ушу-саньда, КМС з ушу-саньда, призер чемпіонатів України з карате кіокуншинкай, суддя національної категорії зі змішаних єдиноборств ММА, ушу-саньда, тхеквондо ВТФ.

Володимир Солдатенко (Київська обл.) – чемпіон України з рукопашного бою, переможець суперпоєдинків зі змішаних єдиноборств ММА, переможець міжнародних турнірів з рукопашного бою серед військовослужбовців «Крапові берети», майстер спорту України з рукопашному бою, суддя національної категорії зі змішаних єдиноборств ММА, рефері.


 

Олег Обревко (Миколаївська обл.) – віце-чемпіон України зі змішаних єдиноборств ММА серед професіоналів, срібний призер Кубку Світу з ушу-саньда, чемпіон України з греплінгу, суддя національної категорії зі змішаних єдиноборств ММА.

 

Юрій Воронін
володар 4-го дану з джиу-джутсу, суддя національної категорії зі змішаних єдиноборств ММА.