Національна федерація Змішаних єдиноборств ММА України

Національна федерація Змішаних єдиноборств ММА України – єдина організація, котра має право розвивати змішані єдиноборства ММА на території України. Змішані єдиноборства ММА у лютому 2012 року визнані офіційним видом спорту в Україні. Федерація має свої представництва у всіх регіонах країни, проводить Чемпіонати та Кубки, формує склад збірної України з ММА у всіх вікових групах.

Всі офіційні заходи Національної федерації змішаних єдиноборств ММА України організовуються за підтримки Міністерства молоді та спорту України і Комітету Верховної Ради України у справах сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

Спортивні заходи.

Спортивні заходи проводяться з урахуванням Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України. Виступає єдиним офіційним представником об’єднаної Всесвітньої федерації ММА (IMMAF-WMMAA). Має укладений договір про співпрацю з Міністерством молоді і спорту України. Згідно з яким саме Федерація змішаних єдиноборств ММА України уповноважена державою розвивати змішані єдиноборства (ММА) та отримала ВИКЛЮЧНЕ ПРАВО на організацію та проведення офіційних національних та міжнародних спортивних змагань зі змішаних єдиноборств (ММА) на території України.

Всі змагання проходять відповідно до офіційних правил, які пройшли науково-дослідну експертизу та погоджені Міністерством юстиції України і Міністерством молоді та спорту України.

Завдяки зусиллям і роботі Федерації змішаних єдиноборств ММА України «Змішані єдиноборства ММА» з 2012 року визнані офіційним видом спорту в Україні. Це дало можливість проводити кваліфікаційні змагання, за результатами яких спортсмени Федерації змішаних єдиноборств ММА України отримали можливість здобувати офіційні спортивні розряди і звання. Та дало можливість Федерації та збірній України бути в п’ятірці найсильніших країн серед понад 100 країн світу.

Проблемні питання.

На жаль, є і проблемні питання, які потребують вирішення. Завдячуючи бурхливому розвитку змішаних єдиноборств ММА, в Україні утворилися численна кількість організацій, які сьогодні активно проводять несанкціоновані змагання. Ці організації не мають для цього жодних законних юридичних підстав, дозвольних документів та офіційно підписаного договору про співпрацю з Міністерством культури і спорту.

Така ситуація викликає неабияке занепокоєння, адже організація несанкціонованих змагань без дотримання Правил, затверджених Міністерством молоді та спорту України (нині – Міністерством культури і спорту України). Наказом «Про затвердження Правил спортивних змагань зі змішаних єдиноборств (ММА)» №15 від 05.06.2013 року може призвести до травмування, або загибелі спортсменів.

Це дає підстави для можливого притягнення до адміністративної і кримінальної відповідальності як самих організаторів та спортсменів змагань, так і посадовців, які дали на це дозвіл.

Національна Федерація змішаних єдиноборств ММА України працювала, працює і буде працювати виключно в межах чинного законодавства. Це наша головна і важлива відмінність від всіх інших організацій. Ми відкриті до співпраці зі спортсменами, тренерами і клубами України! Приєднуйтеся до нас! Будемо разом розвивати змішані єдиноборства ММА!