1 липня відкривається реєстрація спортсменів на молодіжний чемпіонат світу з ММА 2022 в Абу-Дабі

1 липня відкривається реєстрація спортсменів на молодіжний чемпіонат світу з ММА 2022 року серед юнаків від 12 до 17 років, який відбудеться в Абу-Дабі з 17 по 20 серпня. Захід, організований Федерацією джиу-джитсу та ММА ОАЕ.

Кінцевий термін подачі заявок – понеділок 25 липня 2022 року. Пряма трансляція на сайті immaf.tv.

Торішній чемпіонат світу 2021 року залучив до Болгарії 331 спортсмена з 23 країн на тлі карантину та обмежень у багатьох країнах. Оскільки обмеження зняті, можна очікувати участі більшого кола країн після серії національних молодіжних чемпіонатів та відборів у країнах-членах IMMAF.

Змагання проводитимуться у трьох вікових категоріях за правилами IMMAF для молодіжних ММА
– 12-13 років (група C);
– 14-15 років (група B);
– 16-17 років (група A).

Правила були змінені з уніфікованих правил відповідно до кожної вікової групи згідно з рекомендаціями медичних, тренерських та регуляторних комітетів IMMAF. IMMAF не дозволяє завдавати удари у голову спортсменам віком до 18 років.

Мінімальний технічний рівень, необхідний для участі, – «Помаранчевий» для підлітків від 14 до 17 років і «Жовтий» для підлітків 12-13 років.

Президент IMMAF Керріт Браун сказав: «ОАЕ прийняли флагманський чемпіонат світу IMMAF серед молоді та дорослих у січні та ми з нетерпінням чекаємо повернення на не менш зоряну подію для молоді. Я закликаю всі країни-члени IMMAF взяти участь.

«Я ще раз хотів би подякувати Його Високості Шейху Мохамеду бін Заїду Аль Нахайяну та президенту ОАЕ; Його Високості Шейху Нахайян бін Заїд Аль Нахайян, голові спортивної ради Абу-Дабі; Його Високоповажності Абдулмунему Аль Хашмі, президенту Федерації джиу-джитсу та змішаних єдиноборств ОАЕ; Його Високоповажністі Арефу Аль Авані, генеральному секретару Ради спорту Абу-Дабі; Його Ексцеленцію Мохамеда Далмудж Аль-Дахері, Голову Комітету ОАЕ з ММА за їх інвестиції в молодіжний ММА».

Registration opens for 2022 Youth MMA Worlds