10-11 листопада в Одесі відбувся Відкритий Кубок Одеської області зі змішаних єдиноборств ММА

10-11 листопада в Одесі відбувся Відкритий Кубок Одеської області зі змішаних єдиноборств ММА, який зібрав понад 100 спортсменів з Одеської та Миколаївської областей.

Організатором заходу виступила Одеська обласна Федерація змішаних єдиноборств ММА на області, а партнером — громадська організація “Вільні та Вірні”.

Почесними гостями змагань стали президент Федерації ММА в Одеській області Олександр Гордієнко, віцепрезидент Федерації ММА в Одеській області Дмитро Попович, начальник управління фізичної культури та спорту Одеської міської ради Руслан Пуздрач, президент Федерації Mix Fight в Україні Євген Степанюк, віцепрезидент Федерації ММА в Одеській області та головний тренер з ММА в Одеській області Руслан Гасанов, президент Асоціації олімпійських видів боротьби в Одеській області Трифон Антов, президент Федерації ММА в Миколаївській області Андрій Мавродієв, голова БФ “Дбайливе серце” Сергій Кущинський, радник президента Федерації ММА в Одеській області Олександр Прищепа, головний тренер збірної Одеської області з боксу Володимир Осипчук, голова ФСТ “Спартак” в Одеській області Анатолій Бєлєв, президент ФК “Малиновськ” Анатолій Коломієць.

ФОТОЗВІТ

Національна Федерація змішаних єдиноборств ММА України – єдина офіційна Федерація в Україні, яка має законне право організовувати і проводити змагання зі змішаних єдиноборств ММА. Всі змагання проходять згідно з офіційними правилами, які пройшли науково-дослідну експертизу та погоджені Міністерством юстиції.