10 грудня 2022 року пройшов відкритий Кубок Одеської області серед дітей, юнаків та дорослих зі змішаних єдиноборств ММА

В місті Одеса 10 грудня 2022 року пройшов відкритий Кубок Одеської області серед дітей, юнаків та дорослих зі змішаних єдиноборств ММА.

У змаганнях взяло участь 125 спортсменів з 17 спортивних клубів Одеської, Миколаївської, Донецької та Дніпропетровської областей.

Командні місця:
1 місце – СК «Бушинкан» Співаченко Ю.
2 місце – СК «Aurum» Соломанчук А. Гасанов Р.
3 місце – СК «Rhino» Хмілевський К.

Участь у змаганнях прийняли команди:
1. СК «Aurum» – Соломанчук А. Гасанов Р.
2. СК «Rhino» – Хмілевський К.
3. СК «Staff» – Єнакаєв А.
4. СК «Fanat» – Фомічев О.
5. СК «Kraken» – Демідова В.
6. СК «Bе fіrst» – Баркарь А.
7. СК «Maximus» – Алімахін Д.
8. СК «OKAMИ-KAN» – Сергєєв Р.
9. СК «Бушинкан» – Співаченко Ю.
10. СК «Еліта» – Рибалко В.
11. СК «Молот» – Тарасов С.
12. СК «Еверест 2022»
13. СК «Панчер» – Ахвердієв Р.
14. СК «Ахілл» – Єлісєєв Л
15. ІВМС – Соломанчук А.
16. Військова академія – Краснопольський М.
17. МВД – Коломієць

Кубок Одеської області відбувся у спортзалі Одеської Національної Морської Академії, за що висловлюємо подяку керівництву вишу, у лиці начальника Інституту Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія” Кіріакіді Максиму Вікторовичу.

Також, хочемо подякувати нашим друзям за підтримку та співпрацю, у яких передова задача, саме розвиток спорту на території Одеської області – Одеській обласній Федерації боксу на чолі із її президентом Халідом Мусаєвим.

Національна Федерація змішаних єдиноборств ММА України – єдина офіційна Федерація в Україні, яка має законне право організовувати і проводити змагання зі змішаних єдиноборств ММА. Всі змагання проходять згідно з офіційними правилами, які пройшли науково-дослідну експертизу та погоджені Міністерством юстиції.

« of 2 »