15 лютого в Белграді Сербія відбудеться церемонія вручення нагород IMMAF Amateur MMA Awards 2022

15 лютого в Белграді Сербія відбудеться церемонія вручення нагород IMMAF Amateur MMA Awards 2022, де буде відзначено найкращих спортсменів, національні федерації, тренерів, офіційних осіб за їхні досягнення та відданість змішаним бойовим єдиноборствам ММА за останній рік.

Ексклюзивна церемонія  є частиною тижня чемпіонату світу IMMAF з 10 по 18 лютого, який проходить у рамках Сербського міжнародного тижня бойових мистецтв BRAVE 2023 спільно з Сербською Федерацією ММА та Федерацією бойових мистецтв BRAVE.

Церемонія збере представників понад 63 національних федерацій, раду директорів IMMAF, співробітників і ЗМІ.

У цьому п’ятому випуску нагород будуть вручені дуже бажані нагороди «Найкращий спортсмен серед чоловіків» і «Найкраща спортсменка серед жінок», які раніше вигравали такі, як Багдат Жубаниш (Казахстан), Рамазан Гітінов (Бахрейн), Сабріна Лаурентіна де Соуза (Бахрейн) і Мішель Монтегю (Нова Зеландія).

Протягом 2022 року відбулися чотири континентальні чемпіонати – Африки, Азії, Європи та Пан Америки, які були дуже важливими для індивідуального розвитку спортсменів, тренерів, офіційних осіб і відповідно спорту. У кожній події любителі ММА бачили, як з’являлися нові зірки, а також нові країни, які дебютували на платформі IMMAF.

Повні шорт-листи найкращого спортсмена серед чоловіків, найкращих спортсменів серед жінок, найкращого спортсмена серед юніорів, новачка року та виступу року в Green Hill будуть оголошені напередодні Чемпіонату світу IMMAF 2022 року.

Президент IMMAF Керріт Браун сказав: «Нагороди IMMAF Amateur MMA Awards 2022 дають фантастичну можливість визнати та відзначити досягнення наших спортсменів, офіційних осіб, команд і федерацій-членів за їх наполегливу роботу протягом минулого року. 2022 рік став історичним для IMMAF, коли вперше були запроваджені закриті континентальні чемпіонати, що дозволило ширше розвивати змагання в кожному регіоні IMMAF. Окрім цього, IMMAF зробив величезний крок вперед у своїх сертифікаційних та освітніх програмах, надаючи нашим членам можливості для навчання та ресурси щодо тренерства, розвитку молоді, суддівства та медичної безпеки. Після визнання WADA підписантом Кодексу у 2021 році ми продовжуємо інформувати членів про важливість безпечного та чистого спорту на всіх рівнях ММА».

У 2022 році IMMAF Amateur MMA Awards також представить нову нагороду від наших партнерів із здоров’я та зволоження Cellular Fitness™ у співпраці з відомим британським боксером-професіоналом Майклом Уотсоном під назвою «Нагорода Майкла Уотсона, From the Shoulders Up™».

Кар’єра Майкла завершилася достроково після всесвітньо відомого бою в 1991 році, під час якого він отримав серйозну черепно-мозкову травму. Після 40 днів, проведених у комі, шести операцій на мозку та річної реабілітації, Майкл вижив, але залишився в інвалідному візку. Демонструючи справжній бойовий дух, Майкл провів останні 30 років, щоб заново навчитися ходити, і навіть завершив Лондонський марафон, проходячи по дві години на день протягом шести днів.

Зараз Майкл об’єднується з Cellular Fitness, щоб надихнути та навчити спортсменів більше думати про пом’якшення травм «Від плечей догори» та продовжувати займатися улюбленим видом спорту з якомога більшим захистом, відстоюючи рішення для досягнення оптимальної клітинної форми. Нагорода буде відзначена медиком, який пішов понад усе в турботі про здоров’я спортсмена «Від плечей догори».

Номінації:

Найкращий спортсмен серед чоловіків
Найкраща спортсменка серед жінок
Кращий спортсмен-юніор
Новачок року
Вистава року Green Hill
Національна федерація року
Приймаюча федерація року
Чиновник року
Cutsperson року
Найпродуктивніша федерація в освіті та підготовці тренерів
Найбільш ініціативна федерація у розвитку молоді
Найкраща партнерська федерація для підвищення стандартів медичної безпеки
Найкраща партнерська федерація з просування антидопінгу
Премія Майкла Вотсона, From the Shoulders Up™