17 – 18 лютого в Дніпрі відбувся чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА

17 – 18 лютого в Дніпрі відбувся чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА серед молоді та дорослих, Дніпро-2024.

До Дніпра на чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА приїхали 134 спортсмени з 17 областей.

З привітальним словом до спортсменів звернулись очільник Міністерства молоді та спорту України Матвій Бідний, Президент “Національної Федерації змішаних єдиноборств ММА України” Сергій Самойленко, святковий настрій підтримували хлопці з військового оркестру.

Серед почесних гостів були заступник голови Дніпропетровської ОВА Ірина Грицай, виконуючий обов’язки директора департаменту молоді та спору Дніпропетровської обласної державної адміністрації Андрій Панченко, виконавчий директор відділення НОК України в Дніпропетровській області Олександр Пшеничников, начальник управління спорту Дніпровської міської ради Олександр Осипов.

За підсумками результатів буде сформовано склад збірної України, який буде представляти нашу країну з 29 березня по 6 квітня на чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств ММА в Белграді, Сербія.

Загальнокомандні місця серед молоді:
1. Київська область
2. Дніпропетровська область
3. Вінницька область

Загальнокомандні місця серед дорослих:
1. Київська область
2. Харківська область
3. Волинська область

ФОТОЗВІТ (БУДЕМО ДОПОВНЮВАТИ)

  1. bereslavskyi.com
  2. fex.net

Національна Федерація змішаних єдиноборств ММА України – єдина офіційна Федерація в Україні, яка має законне право організовувати і проводити змагання зі змішаних єдиноборств ММА. Всі змагання проходять згідно з офіційними правилами, які пройшли науково-дослідну експертизу та погоджені Міністерством юстиції.