18 грудня у Кам’янці-Подільському відбувся відкритий Кубок Хмельницької області зі змішаних єдиноборств ММА присвячений Дню Святого Миколая

18 грудня у Кам'янці-Подільському відбувся відкритий Кубок Хмельницької області зі змішаних єдиноборств ММА присвячений Дню Святого Миколая.

 

18 грудня у Кам’янці-Подільському відбувся відкритий Кубок Хмельницької області зі змішаних єдиноборств ММА присвячений Дню Святого Миколая.

На урочистому відкритті змагань з вітальною промовою виступив організатор змагань, тренер клубу змішаних єдиноборств “Гуни” Костянтин Агапов, віце-президент ліги MMA Pro, заступник керівника обласної федерації змішаних єдиноборств ММА Юрій Нестеровский, керівник обласної Федерації змішаних єдиноборств ММА, головний суддя змагань Вадим Подрушняк.

В змаганнях взяло участь 114 бійців зі спортивних клубів Хмельницької та Чернівецької області, найбільш підготовлені з яких проводили поєдинки у розділі еліт (повний контакт)
новачки змагались у міжнародній версії (без ударів у голову). У октагоні та на килимі відбувались видовищні, яскраві та безкомпромісні поєдинки!

Всі учасники змагань отримали солодкі подарунки до Дня Святого Миколая, а володарі Кубку області призи.
Щира вдячність і шана тим хто підтримує розвиток і популяризацію змішаних єдиноборств ММА на Хмельниччині:
– Департамент освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації;
– Кам’янець-Подільська Федерація змішаних єдиноборств ММА ;
– Почесний президент ММА клуб “ГУНИ” Нестеровський Юрій;
– ПП Мельник Агро – Микола Мельник ;
– Голова Адвокатського об’єднання “Адвокат – партнер” Шпак Артем ;
– Компанія “Велмет” директор Сергій Міняйлук.

Захід пройшов у теплій дружній атмосфері, представники, тренери, спортсмени, судді та всі присутні отримали масу позитивних емоцій, заряд енергії, бо це справжнє свято спорту, дружби, жаги до перемоги та прагнення до самовдосконалення!!!