2-5 серпня 2023 РОКУ відбудеться чемпіонат світу з ММА серед дітей, юнаків та юніорів IMMAF 2023

Юні спортсмени отримають шанс знову відчути середовище змішаних єдиноборств Абу-Дабі, оскільки Mubadala Arena другий рік поспіль приймає чемпіонат світу з ММА серед дітей, юнаків та юніорів IMMAF у 2023 році в рамках трирічної угоди про право проведення між IMMAF та Федерація джиу-джитсу та ММА ОАЕ.

Міжнародна федерація змішаних бойових мистецтв підтвердила, що турнір відбудеться 2-5 серпня, а жеребкування змагань відбудеться 1 серпня.

Протягом чотирьох днів змагань спортсмени змагатимуться за правилами IMMAF Youth MMA для юнаків віком від 12 до 13 років (молодь C), 14-15 років (молодь B) і 16-17 років (молодь А).

Набір правил було змінено в порівнянні з уніфікованими правилами щодо етапу розвитку та безпеки кожної вікової групи відповідно до порад медичних, тренерських і регуляторних органів IMMAF. IMMAF не дозволяє завдавати удари у голову учасникам віком до 18 років.

Захід, організований Федерацією джиу-джитсу та ММА ОАЕ, транслюватиметься в прямому ефірі на IMMAF.TV, а основні моменти – на каналах соціальних мереж IMMAF.

Ексклюзивна програма включає пряму трансляцію всіх матчів протягом 4 днів, а потім – медальну церемонію нагородження.

Молодіжний чемпіонат світу з ММА IMMAF 2022 зібрав у серпні майже 500 спортсменів із 42 країн. Команда України очолила загальну медальну таблицю, а ОАЕ та Саудівська Аравія завоювали свої перші золоті медалі IMMAF.

Джек Гранді (Англія), син ветерана UFC Майка Гранді, показав вражаючі результати на групових етапах у напівсередній вазі. Броді Майоккі (Австралія) наробив найбільше шуму в напівсередній вазі, оскільки він зробив три сабмішни, включно з рукою над широко рекламованим Крістіаном Каневом, у своїх шести перемогах, щоб отримати золоту медаль.

Найяскравіші моменти жіночої категорії Сані Браннфорс (Фінляндія) обіграла всіх чотирьох суперниць і зупинила три поспіль сабмішнами, що гарантувало золоту медаль у її категорії.

Очікується, що цьогорічний випуск збільшить кількість реєстрацій і збереже стандарт високого рівня з «помаранчевим» ступенем для 14-17-річних і «жовтим» ступенем для 12-13-річних як мінімально необхідний технічний рівень.