2-5 серпня в Абу-Дабі відбудеться Чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств ММА серед спортсменів віком від 12 до 17 років

Офіційно відкрито реєстрацію спортсменів на Чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств ММА серед спортсменів віком від 12 до 17 років, який відбудеться в Абу-Дабі з 2 по 5 серпня. Захід, організований Федерацією джиу-джитсу та ММА ОАЕ, транслюватиметься в прямому ефірі на immaf.tv.

Кінцевий термін подачі заявок – 1 липня.

Протягом чотирьох днів змагань спортсмени змагатимуться за правилами IMMAF Youth MMA для юнаків віком від 12 до 13 років (молодь C), 14-15 років (молодь B) і 16-17 років ( Молодь А).

Набір правил було змінено для кожної вікової групи відповідно до порад медичних, тренерських і регуляторних питань IMMAF. IMMAF не дозволяє завдавати удари у голову спортсменам віком до 18 років.

Молодіжний чемпіонат світу з ММА IMMAF 2022 зібрав у серпні майже 500 спортсменів із 42 країн. Команда України очолила загальну медальну таблицю, а ОАЕ та Саудівська Аравія завоювали свої перші золоті медалі IMMAF.

Очікується, що цьогорічний чемпіонат збільшить кількість спортсменів і збереже стандарт високого рівня з «помаранчевим» ступенем для 14-17-річних і «жовтим» ступенем для 12-13-річних як мінімально необхідний технічний рівень.