23 березня 2022 року підписано меморандум про співробітництво та взаємодію з благодійною організацією «Благодійний фонд Олександра Шаврова «Гідність»

«Благодійний фонд Олександра Шаврова «Гідність»

23 березня 2022 року підписано меморандум про співробітництво та взаємодію між благодійною організацією «Благодійний фонд Олександра Шаврова «Гідність» та громадською організацією «Національна федерація змішаних єдиноборств ММА України».

Основною метою меморандуму є домовленість сторін щодо здійснення спільних заходів з організації надання гуманітарної допомоги громадянам України, які проживають на території міст та областей України, де ведуться бойові дії, вимушено покинули своє житло через бойові дії.

Сьогодні, у ці важкі часи, слова “Гідність”, “Честь”, “Сила” та Україна стали для усього світу в один ряд. Наша неймовірна держава наразі потребує допомоги кожного хто має на це змогу. Благодійний фонд “Гідність” створено групою небайдужих українців для допомоги тим, хто її потребує.

Де б Ви не були, в Україні чи поза її межами, Ви можете допомогти тут і зараз. Кожна пожертва може врятувати життя Вашим співвітчизникам – дітям, жінкам, людям похилого віку, пораненим та Всім хлопцям, хто воює на передовій за нашу Незалежність.

У Єдності сила. Все буде Україна!

З Інформацією про БО БФ «Гідність», нагальними потребами та рахунками для допомоги можна ознайомитись за посиланням: https://bf-gidnist.com/
Сторінки Фонду у соцмережах:
https://instagram.com/bf_gidnist?utm_medium=copy_link
https://www.facebook.com/profile.php?id=100079464802273