25 грудня відбулись збори Харківського обласного відокремленого підрозділу громадської організації «Національна федерація змішаних єдиноборств ММА України»

25 грудня  у конференц-залі готелю «МИР» відбулись збори Харківського обласного відокремленого підрозділу громадської організації «Національна федерація змішаних єдиноборств ММА України» за підсумками 2021 року.

На зборах присутні почесні гості: начальник Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації Костянтин Ананченко, директор департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту харківської міської ради Олександр Власенко, віце-президент Національної федерації змішаних єдиноборств ММА України Сергій Самойленко, віце-президент Національної федерації змішаних єдиноборств ММА України Антон Бланк, керівники спортивних клубів області, тренери-викладачі, спортсмени.

Олександр Власенко привітав Національну Федерацію змішаних єдиноборств ММА України та всіх причетних до цього виду спорту з дуже важливим та очікуваним статусом підписанта Всесвітньої Антидопінгової Агенції WADA, який отримала Всесвітня Федерація IMMAF.

Костянтин Ананченко вручив подяки Міністерства молоді та спорту України віце-президентам Національної федерації Сергію Самойленко і Антону Бланку за сумлінну працю і розвиток змішаних єдиноборств ММА в Україні. Нагородили кращих спортсменів Національної федерації 2021 року Валерію Гусакову, Кирила Соловйова, Миколу Коваленко.

Сергій Самойленко анонсував плани створення напівпрофесійної ліги в межах Національної федерації змішаних єдиноборств ММА, що дасть змогу спортсменам аматорам готуватись до переходу в професіонали не перестаючи виступати за національну збірну.

Антон Бланк повідомив про призначення Владислава Откидача на посаду керівника Харківського обласного відокремленого підрозділу громадської організації «Національна федерація змішаних єдиноборств ММА України».

Обговорили подальший розвиток змішаних єдиноборств ММА у 2022 році, визначили пріоритетним напрямом розвиток дитячого спорту.