28 січня у Вінниці відбувся чемпіонат Вінницької області зі змішаних єдиноборств ММА

28 січня у Вінниці на базі спортивного комплексу ГУНП у Вінницькій області за сприяння Департаменту гуманітарної політики Вінницької облдержадміністрації, відбувся чемпіонат Вінницької області зі змішаних єдиноборств ММА.

В змаганнях взяло участь близько 200 спортсменів більш ніж з 17 спортивних клубів Вінницької області, та спортсменів Рівенської та Тернопільської областей.

В комплексі ГУНП було розміщено 3 майданчики, в яких протягом дня відбувалися насичені та видовищні поєдинки серед всіх вікових груп. Чемпіонат обслуговувала професіональна суддівська бригада Національної Федерації змішаних єдиноборств ММА України під керівництвом Богдана Романовича та Вадима Подрушняка.

На до учасників з привітальним словом звернувся керівник обласної Федерації змішаних єдиноборств ММА у Вінницькій області Володимир Соляр, який привітав учасників з початком змагань та вручив ціні подарунки від Національної Федерації змішаних єдиноборств України кращим спортсменам осередку за високі спортивні досягнення.

Командний залік:
10-11/ 12-13 років
1. СК «Гепард» м.Тульчин
2. СК «Локомотив» м.Козятин
3. СК «Булат» м.Погребище

14-15/16-17/18+
1. СК «Гепард» м.Тульчин
2. СК «Сапсан» м. Чечельник
3. СК «Боєць» м.Хмільник

Змагання пройшли в дружній спортивній атмосфері й саме головне без травм. За результатами змагань було сформовано збірну команду області для участі у всеукраїнських змаганнях.