4 лютого у місті Вінниця відбувся відкритий Чемпіонат Вінницької області зі змішаних єдиноборств ММА «Сильна молодь – майбутнє країни»

4 лютого у місті Вінниця за сприяння Департамент гуманітарної політики Вінницької облдержадміністрації відбувся Відкритий Чемпіонат Вінницької області зі змішаних єдиноборств ММА  «Сильна молодь – майбутнє країни».

Змагання відбулися у спортивному клубі «Нокаут». В чемпіонаті взяли участь близько 110 спортсменів віком від 10 років з міст Вінниця, Тульчин, Жмеринка, Бар, Козятин, Хмільник, Чечельник, Погребище, Крижопіль, Липовець, також були присутні спортсмени з Волинської, Хмельницької, Черкаської областей.

Змагання проходили у 2 октагонах, який обслуговувала професіональна суддівська бригада Національної Федерації змішаних єдиноборств ММА України на чолі з головним суддею Богданом Романовичем.

На відкриті змагання були присутні меценати, почесні гості, до учасників з привітальним словом звернувся керівник обласної федерації змішаних єдиноборств ММА Володимир Соляр та голова Вінницького обласного фізкультурно – спортивного товариства «Колос» Сергій Татусяк.

Змагання пройшли в дружній спортивній атмосфері та саме головне без травм.

4 лютого у місті Вінниця за сприяння Департамент гуманітарної політики Вінницької облдержадміністрації вібувся відкритий Чемпіонат Вінницької області зі змішаних єдиноборств ММА під назвою «СИЛЬНА МОЛОДЬ - МАЙБУТНЄ КРАЇНИ».