Спортсмени з України показали чудові результати у юнацьких категоріях чемпіонату з MMA у Польщі

9 квітня завершився чемпіонат з MMA у Польщі. Історична подія вперше змагання були проведені у кадетських категоріях 12-17 років.

Через війну в Україні багато спортсменів були змушені залишити рідні міста та переїхати в більш безпечні місця. Тому за підтримки MMA Polska спортсмени з України були запрошені на чемпіонат зі змішаних єдиноборств ММА у Польщі.

Всі українські спортсмени продовжили тренування у СК “Sparta” м. Варшава, під керівництвом Романа Зінчука.

Роман пояснив, що деякі спортсмени приїхали з України і зараз тренуються у його клубі у Варшаві:

«Під час війни багато моїх спортсменів поїхали захищати Україну, водночас багато дітей з України тут у безпеці приєдналися до мого клубу та продовжуюсь тренувальний процес зі змішаних єдиноборств ММА».

Усі чотири спортсмени були в кадетських дивізіонах і кожен з них отримав медаль, цей успіх допоміг СК “Sparta”очолити клубний рейтинг на змаганнях. Їхній медальний залік склав чотири з шести медалей, завойованих клубом.

Буженко Єва – 62 кг – І місце;
Ростислав Очеретний – 57 кг – І місце;
Головко Анастасія – 52 кг – І місце;
Назар Рудольф – 48 кг – ІІ місце;

Роман розповів про спортсменів та їх подорожі до Польщі, а також детально розповів про підтримку, яку їм надали для продовження тренувань.

«Єва та Ростислав родом із мого рідного міста, там тренувалися у мого друга-тренера Володимира Соляра. Він подзвонив і попросив мене прийняти їх. Звичайно, я прийняв їх у свій клуб, надав їм усіляку підтримку, необхідне обладнання, безкоштовні тренування».

«Анастасія з Києва. Там вона також тренувалася з моїм другом-тренером Сергієм Гречкою. Мама Насті знайшла наш спортклуб в інтернеті, але після першої зустрічі я дізнався, що у нас є спільні знайомі. Як і інші, вона отримала все необхідне.

«Батьки Назара також знайшли нас в інтернеті. Я відразу запросив його до клубу, бо побачив чудові здібності хлопця, тому запропонував йому можливість взяти участь у чемпіонаті Польщі, до якого ми готувались зі своєю командою».

У Романа взяли участь багато учнів і клуб у підсумку очолив клубний рейтинг змагань. Він приділяє багато часу, щоб підготувати вихованців до турнірів.

«Я треную всіх своїх спортсменів особисто. Я також проводжу додаткові тренування перед змаганнями, де ми тренуємося якомога старанніше, щоб збільшити наші шанси на перемогу в чемпіонаті».

Він був вдячний за те, що спортсмени отримали можливість змагатися і пояснив, як їхній участі сприяли MMA Polska та Мартін Левандовскі.

«Я також хотів би відзначити, що Польська Федерація ММА в особі її президента Мартіна Левандовскі дуже сприяла участі спортсменів у турнірі».

Ukrainian Athletes Thrive In Cadet Categories Of MMA Polska Championships

 

Спортсмени з України показали чудові результати у юнацьких категоріях чемпіонату з MMA у Польщі