Альтернативне медіа WAW запускає глобальну кампанію до Міжнародного дня захисту дітей

Альтернативне медіа WAW запускає глобальну кампанію до Міжнародного дня захисту дітей #kidsarenotaweapon, і закликає всіх небайдужих продовжувати збирати інформацію про злочини рф проти дітей, звертатись до МКС, ООН та інших міжнародних інстанцій для покарання винних за позбавлення дітей життя, порушення невід’ємного права на безпечні умови проживання, свободу думки, освіту, родину тощо.  

Мета ініціативи: привернути увагу світової спільноти до воєнних злочинів росії проти дітей, використання їх у пропаганді та примусовій депортації. 

Напередодні Міжнародного дня захисту прав дітей ми нагадуємо, що злочини путіна та львови-бєлової вже доведені МКС.  Наш моральний обов’язок – притягнути до відповідальності абсолютно всіх причетних росіян за те, що вони зробили мільйони дітей вимушеними біженцями, сиротами, скалічили їх тіла та душі.  

В рамках ініціативи, команда WAW розробила креативи, беручи за основу  роботи Бенксі, що були зроблені на стінах розбомблених будинків України, з додаванням зміненої цитати з пісні Pink Floyd “Hey, putin, leave the kids alone”

Створюйте власні креативи або поширюйте готові

Активності в рамках проєкту:

Пост на підтримку ініціативи від креативного Френка Вільде 

За сприяння ГО “АРДІС”  1 червня, о 16:00 на Михайлівській площі відбудеться виступ ансамблю “Планета music”, який заспіває пісню Pink Floyd зі зміненою цитатою, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Також плануються різноманітні майстер-класи.

Як доєднатися? 

  • 1 червня зробіть репост відео зі сторінки waw_war_against_war у себе у своїх соціальних мережах
  • поширюйте креативи із хештегом #kidsarenotaweapon
  • говоріть про ініціативу та мотивуйте інших долучатися 
  • проводьте тематичні акції під гаслом “Hey, putin, leave the kids alone”, “Kids are not weapon”
  • маєте ще цікаві ідеї? Звертайтесь до нас за сприянням в організації

Ініціатори: WAW: War against war

Контактні дані:

Дар’я Маркова, CMO WAW Ukraine
marketing@waw.org.ua; 
+380 93 228 79 87

Алекс Долотцев, керівник відділу дистрибуції WAW Ukraine 
marketing@waw.org.ua; 
+380 93 510 0433