BRAVE CF презентує “MMA Super Cup IMMAF”

fotosupercup

MMA Super Cup – це новий турнір, організований спільно з KHK Sports, BRAVE CF, Міжнародною Федерацією змішаних єдиноборств IMMAF та Федерацією змішаних єдиноборств Бахрейну (BMMAF).

8 команд змагатимуться за звання кращої країни у світі та за найбільший призовий фонд, який будь-коли був у аматорських турнірах зі змішаних єдиноборств ММА.

Пресконференція, присвячена запуску BICW 2022, відбулася в готелі Wyndham Garden Манама за участі генерального директора KHK Sports та президентом BRAVE CF Мохаммеда Шахіда, президента IMMAF Керріта Брауна та Федерації ММА Бахрейну Мохаммеда Камбера.

Команди були відібрані з глобального рейтингу IMMAF Senior, місця були присуджені шести країнам з кращим рейтингом: Росії, Україні, Бахрейну, Казахстану, Ірландії та Таджикистану. До них приєднаються дві команди «джокерів», чемпіони Балкан та чемпіони арабських країн.

Кожна команда складатиметься з 9 бійців (7 чоловіків та 2 жінок) по одному у кожній ваговій категорії. Також допускаються три запасні, два спортсмени-чоловіки та одна жінка в кожній команді.

Після жеребкування, яке визначає чвертьфінал, кожен раунд складатиметься з 9 боїв між двома командами. Кожен бій складатиметься з 3-х раундів по 3 хвилини. Нічиї не допускаються, з додаванням додаткових раундів до тих пір, поки один боєць не стане переможцем. Команда, яка здобула більшу кількість перемог після всіх поєдинків, буде оголошена переможцем.

Чотири переможці першого раунду зустрінуться у півфіналі, та два переможці півфіналу будуть боротися у гранд-фіналі за трофей MMA Super Cup та чек на 100 000 доларів США. Команда, яка посіла друге місце, забере додому 75 000 доларів США, а переможець матчу за третє місце отримає 50 000 доларів. Призові гроші спрямовані на інвестиції відповідних Національних Федерацій.

Президент IMMAF Керріт Браун подякував шейху Халеду бін Хамаду, президенту BRAVE CF Мохаммеду Шахіду та Федерації ММА Бахрейну за їх інвестиції та відданість у розвитку аматорського ММА. Він підкреслив величезний потенціал нової платформи для натхнення та подальшої активізації Національних Федерацій та команд IMMAF, а також роль «джокерів» у допомозі елітним талантам з регіонів, де спорт менш розвинений або команди не займають провідні позиції та найвищі рейтинги. Він описав цю подію як новаторський проєкт нового формату ММА, який чекав на розвиток у співпраці з BRAVE.

MMA Super Cup – це наступний крок у баченні шейха Халеда бін Хамада аль Халіфи у реформуванні індустрії ММА, зміни її бази з приходом бізнесу на спортивного бізнесу відповідно до нової моделі та глобального регулювання та управління.

BRAVE International Combat Week та перший MMA Super Cup пройдуть у Королівстві Бахрейн з 7 березня по 12 березня. Тижневі святкування включатимуть перше видання MMA Super Cup і BRAVE CF 57, перший турнір року для глобальної промоції ММА.

MMA Super Cup IMMAF

 

supercup2022